Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Radošais direktors

CV MARKET klients

Darba apraksts

Aģentūra vēlas atrast profesionālu radošo darbu vadītāju, jeb Radošo direktoru - cilvēku ar dziļi analītisku prātu, psihologu un stratēģi. Šai amatā vēlamies redzēt speciālistu, kas spējīgs ne tikai radīt reklāmas tekstus un scenārijus, bet arī ar savu radošo dzirksti aizraut citus un vadīt kreatīvo komandu. Kā vadītājam, viņam jāprot ne tikai dalīties panākumos ar citiem, bet arī uzņemties atbildību par rezultātu.

Prasības kandidātiem

  • Aģentūras radošā darba vadība;
  • Tirgus analīzes;
  • Mārketinga stratēģiju, radošo koncepciju izstrāde;
  • Reklāmas ideju un stratēģiju prezentācija klientiem;
  • Aģentūras pašmārketinga vadīšana.

  • Mēs piedāvājam patiesi radošu darbu, kurā Jūs varēsiet izpauzties kā ideju ģenerators un reklāmas koncepciju un tekstu autors;
  • Mēs garantējam, ka garlaicīgi nebūs, jo klienti nekad neļauj garlaikoties. Protams nebūs arī viegli, būs stresa situācijas, bet tās kompensēs gandarījums par labi paveikto darbu;
  • Labu un jautru profesionālu kolēģu kompāniju, prasīgus un izdomas bagātus aģentūras klientus, kas nodrošinās Jūsu profesionālo un radošo izaugsmi;
  • Progresīvu atalgojuma sistēmu.

Cita informācija

Gaidīsim Jūsu CV un pieteikumus līdz 3.septembrim.
Sarunu turpināšanai lūdzam sagatavot arī savu darbu porfolio.

Darba sludinājuma numurs
#5630

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze vai nepilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2004. gada 3. septembris
Ievadīts:
2004. gada 16. augusts

Aģentūra savā nozarē darbojas jau gandrīz 10 gadus. Tās darbība ir pieredzes bagāta – veiksmīgi realizēti daudz un dažādi gan vietēja, gan starptautiska mēroga mārketinga projekti. Aģentūra var lepoties ar klientu ilggadēju lojalitāti, kā arī augstu reputāciju mārketinga speciālistu vidū.

Skatīt visu