Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citi jauni darba piedāvājumi tieši Tev!

Jaunākās vakances

Ražošanas darbinieks/-ce

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 189002

Darba sludinājuma numurs

189002

Darba apraksts

AS "NordBrik" Reģ. Nr. 50203105541 meklē kolēģi – atbildīgu, enerģisku pilna laika ražošanas darbinieku bruģakmens rūpnīcā Rīgā, Bolderājā.

Pievienojies AS "NordBrik" komandai un mēs Tev uzticēsim:
• Ražošanas procesu uzraudzību.
• Sagatavot ražošanas iekārtas darbam.
• Veikt profilaktiskos un neplānotos remontus un apkopes.
• Kvalitātes kontroli.
• Nodrošināt ražošanas procesa nepārtrauktību.
• Piedalīties pasūtījumu komplektēšanas procesā.

Prasības kandidātiem

Ja zemāk minētie apgalvojumi ir par Tevi:
• Speciālā tehniskā izglītība (var būt students).
• Spēja strādāt patstāvīgi un sasniegt uzņēmuma mērķus.
• Labas latviešu un krievu valodas zināšanas.
• Spēja strādāt maiņu darbu (arī nakts maiņas).
• Augsta atbildības sajūta un nopietna attieksme pret veicamajiem pienākumiem.
• Spēja ātri rast risinājumus sarežģītās, nestandarta situācijās.
• Darba pieredze ražošanas uzņēmumā.

Uzņēmums piedāvā

Pievienojies mūsu kolektīvam, jo mēs piedāvājam:
• Labus darba apstākļus.
• Sociālās garantijas.
• Konkurētspējīgu, laikā izmaksātu atalgojumu (1000 EUR neto) un motivējošu bonusu sistēmu.
• Apmācības.
• Un galvenais - profesionālu, atsaucīgu un dinamisku kolēģu komandu.

Gaidīsim Jūsu CV un pieteikuma vēstuli!

Lai saņemtu papildus informāciju par vakanci, zvanīt pa tālruni 27773354, darba dienās no plkst. 8:00 līdz 17:00.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2018. gada 15. novembris
Ievadīts:
2018. gada 17. oktobris
Bruto alga bruto:
No 1404 EUR mēnesī