Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Ražošanas darbiniekus/-ces (Pildītavas cehā)

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

  • Pildīt gatavo produkciju, kontrolēt kvalitāti un noformējumu uz līnijas.
  • Tukšo pudeļu likšana uz līnijas.

Основные обязанности:

  • Укладка пустых бутылок на линии;
  • Наполнение готовой продукции, контроль качества продукции.

Prasības kandidātiem

  • Augsta atbildības sajūta.
  • Nevainojama darba kvalitāte.
  • Pozitīva un godīga attieksme pret darbu un kolēģiem.

  • Высокое чувство ответственности;
  • Безупречное качество работы;
  • Позитивное и справедливое отношение к работе и коллегам.

Uzņēmums piedāvā

  • Darba samaksu no 4, 35 EUR/stundā pirms nodokļu nomaksas.
  • Sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika.
  • Bezmaksas transports nokļūšanai mājās, ja darbs beidzas nakts stundā.
  • Kompleksās pusdienas -1.70 EUR.
  • Darba laiks: 07:00-15:30 / 15:30-24: 00 / 24:00-07:00 darba dienās.
  • Darba vieta: A. Čaka iela 160, Rīga.
  • Ir nepieciešams COVID-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

  • Заработная плата от 4, 35 евро / час до уплаты налогов.
  • Социальное обеспечение, медицинское страхование после испытательного срока
  • Бесплатный транспорт до дома, если работа заканчивается ночью
  • Комплексный обед - 1, 70 евро.
  • Часы работы: 07:00-15:30/ 15:30-24:00/ 24:00-07:00 по рабочим дням.
  • Место работы: Aleksandra Čaka iela 160, Рига
  • Необходим COVID-19 сертификат.

Darba sludinājuma numurs
#1107948