https://www.cvmarket.lv/203217

Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Darba sludinājuma numurs #203217

Ražošanas iekārtu operatori/-es

CV MARKET klients
Rīga
Darba sludinājuma termiņš beidzies!

Darba apraksts

Ražošanas uzņēmums ar vairāk kā 20 gadu pieredzi Latvijas tirgū, aicina darbā ražošanas iekārtu operatorus.

 

Tavos uzdevumos būs ražošanas uzdevumu kvalitatīva izpilde komandā pie ražošanas iekārtas, saražotās produkcijas kvalitātes kontrole, iekārtu ekspluatācija atbilstoši tehniskajai specifikācijai un lietošanas instrukcijām.


Prasības kandidātiem

Lai veiktu šo darbu, nepieciešama:

  • vēlme strādāt intensīvu un atbildīgu darbu ražošanas komandā, latviešu valodas zināšanas, tehniskā izglītība vai darba pieredze ražošanas uzņēmumā tiks augstu novērtēta.


Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • amatam atbilstošu atalgojumu, sākot no EUR 5.50 pirms nodokļu nomaksas (bruto) vai vidēji EUR 800 pēc nodokļu nomaksas (neto), ar izaugsmes iespējām un algas palielinājumu;
  • sociālās garantijas, ikgadējo apmaksāto atvalinājumu, apdrošināšanu pret nelaimes gadījum iem darbā, veselības apdrošināšanu un sporta nodarbību kompensāciju pēc gada darba stāža;
  • darbam nepieciešamās apmācības, darba aprīkojumu un darba apgērbu un ēdināšanas kompensāciju.

 

Tevi sagaida:

darbs "slīdošā" maiņu grafikā (3 maiņas diennaktī, 1. maiņa no 6:05 līdz 14:35, 2. maiņa no 14:10 līdz 22:40, 3. maiņa no 22:40 līdz 6:10) pie mūsdienīgām ražošanas iekārtām profesionālā komandā.

 

Darba vieta: Tīraines iela 5, Rīga, LV-1058 (ērta nokļūšana ar autobusu vai vilcienu (Tīraines stacija), 10 minūtes no Rīgas centra.

 

Gaidīsim Tavu CV!
Saziņai: tel. nr.: 28660242

 

Privātuma paziņojums. Stora Enso rūpējas un aizsargā tās rīcībā esošos personas datus saskaņā ar spēkā esošo normatīvo aktu prasībām. Ar šo Stora Enso sniedz Jums informāciju par Jūsu tiesībām ļepazīties Stora Enso mājas lapā fittp://www.storaensopacklv/Datuprivatums ar esošo informāciju par veidu kā Stora Enso apstrādā Jūsu personu datus.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".


Darba sludinājuma numurs
#203217

Atrašanās vieta:
Rīga
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks (darbs maiņās)
Alga: No 5.5 €/st. Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 11. februāris
Ievadīts:
2020. gada 13. janvāris

CV MARKET klients

Stora Enso Packaging SIA Rīgā nodarbojas ar gofrētā kartona iepakojuma ražošanu sākot no dizaina izstrādes līdz gatavā produkta piegādei klientam jau vairāk kā 20 gadus. Uzņēmuma darba mērķis ir palīdzēt vadošajiem ražotājiem, zīmolu īpašniekiem un mazumtirgotājiem optimizēt savu darbību, samazināt izmaksas un palielināt pārdošanas apjomu ar gudru, mūsdienīgu iepakojuma risinājumu palīdzību. Vairāk par mums www.storaensopack.lv

Skatīt visu