Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Ražošanas iekārtu operators/-e

CVMarket.lv klients
Rīga
Saite ir nokopēta starpliktuvē

Darba apraksts

Galvenie pienākumi:

  • Sagatavot iekārtas ražošanas procesa uzsākšanai.
  • Veikt ražošanas iekārtu sanitāro un profilaktisko apkopi, regulēšanu.
  • Veikt ražošanas procesu.
  • Veikt produktu nomaiņu uz līnijas.
  • Aizpildīt iekārtu reģistrācijas žurnālu un iekārtu mazgāšanas žurnālu.

Основные обязанности:

  • Подготовить оборудование к запуску производственного процесса.
  • Провести санитарно-профилактические работы и наладку производственного оборудования.
  • Выполнять производственный процесс.
  • Произвести замену продукции на линии.
  • Заполнить журнал регистрации оборудования и журнал мойки оборудования.

Prasības kandidātiem

Sekmīgai darba izpildei nepieciešami:

  • Vidējā vai arodizglītība tehniskajā jomā.
  • Augsta atbildības sajūta.
  • Nevainojama darba kvalitāte.
  • Pozitīva un godīga attieksme pret darbu un kolēģiem.
  • Vēlama vismaz 1 gada pieredze līdzīgā amatā.

Для успешной работы необходимо:

  • Среднее или профессиональное образование в технической сфере.
  • Высокое чувство ответственности.
  • Безупречное качество работы.
  • Позитивное и справедливое отношение к работе и коллегам.
  • Желателен опыт работы не менее 1 года на аналогичной должности.

Uzņēmums piedāvā

  • Darba samaksu no 1105-1245 EUR pirms nodokļu nomaksas.
  • Sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu.
  • Darba laiks: 07:00 - 15:30 / 07:00 - 19:00 darba dienās.

Darba vieta: A. Briāna iela 7, Rīga.

Nepieciešams Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

Мы предлагаем:

  • Заработная плата от 1105-1245 евро до налогов.
  • Социальные гарантии, страхование здоровья.
  • Часы работы: с 07:00 до 15:30 и с 07:00 до 19:00 по будням.

Место работы: A. Briāna iela 7, Рига

Требуется вакцинация против Covid-19.

Darba sludinājuma numurs
#1231792