Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Ražošanas meistarus kokapstrādē

CVMarket.lv klients
Vidzeme

Darba apraksts

  • Rezultatīva ikdienas darba nodrošināšana

Prasības kandidātiem

  • atbilstoša izglītība
  • profesionālā darba
  • spēja patstāvīgi plānot un organizēt savas darba gaitas
  • spēja organizēt citu cilvēku darbu, kā arī noteikt prioritātes
  • augsta atbildības sajūta, iniciatīva, komunikablitāte un godīgums

Uzņēmums piedāvā

  • augstu atalgojumu
  • interesantu un dinamisku darba vidi
  • dzīvojamās platības nodrošinājumu
  • dienesta automašīnu

Cita informācija

CV un pieteikuma vēstuli, lūdzam, sūtīt pa e-pastu: personals@gk.lv vai faksu.

Darba sludinājuma numurs
#25683