Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Ražošanas menedžeris

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 173

Darba sludinājuma numurs

173

Darba apraksts

- organizēt klientu pasūtījumu savlaicīgu izpildi;
- nodrošināt pasūtījumu izpildei nepieciešamo detaļu un pusfabrikātu piegādi;
- organizet materialu komplektēšanu un piegādi apakšuzņemējiem;
- organizēt mezglu un produktu piegādes no apakšuzņēmumiem;
- nodrosināt saražoto un parvietot pusfabrikātu un produktu uzskaiti uzņēmuma finasu uzskaites sitemā;
- risināt ražošanas ikdiemnas problēmas.

Prasības kandidātiem

- vidējā vai augstākā izglītība elektronikā vai radniecīgā nozarē;
- sapratne par ražošanas procesu elektronikas nozarē, vēlama pieredze;
- organizatora spējas;
- atbildības sajūta;
- datora lietotāj pieredze.

Papildus informācija

Sakarā ar darbības paplašināšanos aicina darbā

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Atrašanās vieta:
Jūrmala
Sludinājums publicēts līdz:
2003. gada 20. maijs
Ievadīts:
2003. gada 13. maijs

A/S SAF Tehnika ir perspektīvs un strauji augoš uzņēmums, kas nodarbojas ar telekomunikāciju un datu paraides aparatūras izstrādi, ražošanu un izplatīšanu un ir viens no MicroLink grupas uzņēmumiem.