Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Ražošanas operators/-e (elektronikas ražošana)

CVMarket.lv klients
Ķekavas novads

Darba apraksts

ASBIS Rīga, Latvija

ASBIS ir viens no vadošajiem starptautiskajiem informācijas un komunikācijas tehnoloģiju preču un risinājumu izplatītājiem. Mēs meklējam ražošanas operatorus/-es darbam mūsu rūpnīcā (elektronikas ražošanai) Latvijā.

  • Izpildīt ražošanas operācijas un ievērot tehnoloģiju.
  • Sasniegt ar vadību uzstādītus darba ražīguma radītājus (KPI).
  • Ievērot kvalitātes un drošības prasības, kā arī darba disciplīnu.
  • Izvirzīt piedāvājumus darba kvalitātes un darba procesu uzlabošanai.
  • Izpildīt citus uzdevumus, kuri var rasties darba laikā.

Prasības kandidātiem

  • Gatavība strādāt ražošanā.
  • Akurātums un atbildība.
  • Spēja un vēlme strādāt komandā.
  • Kaitīgo ieradumu neesamība.
  • Latviešu un/vai krievu sarunvalodas prasmes.

Par priekšrocību tiks uzskatīta:

  • Iepriekšēja darba pieredze kā operatoram pie montāžas konveijeriem.
  • Tehniskas zināšanas (prasme lasīt rasējumus u. tml.).

Uzņēmums piedāvā

  • Stabilu darba algu.

  • Sociālās garantijas.

  • Darbu modernajā ražošanas uzņēmumā ar drošiem darba apstākļiem.

  • Iespēju strādāt lielā, starptautiskā kompānijā.

  • Citus darbiniekiem paredzētus bonusus.

Darba sludinājuma numurs
#1163368