Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Ražošanas pārvaldes direktora vietnieks pašražošanā

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Ražošanas pārvaldes pašražotās produkcijas dienestu vadīšana (gatavā betona ražošanas dienests, ražošanas cehi Rīgā un Ventspilī), tās darbības rezultātu kontrole.
  • Pašražotās produkcijas finansu un tehnisko rādītāju plānošana un analizēšana.
  • Savlaicīgu risinājumu un lēmumu pieņemšana pašražotās produkcijas ražošanas efektivitātes paaugstināšanai.
  • Piedalīties komerciālo piedāvājumu un konkursu izstrādē.
  • Attīstības piedāvājumu izstrāde pašražotās produkcijas rentabilitātes paaugstināšanai un tās tālākā attīstība.
  • Attiecību uzturēšana ar pastāvīgajiem klientiem, jaunu klientu piesaiste.
  • Tirgus konjuktūras pārzināšana un analizēšana.

Prasības kandidātiem

  • Priekšroka - augstākā tehniskā izglītība, var būt augstākā izglītība celtniecības/ekonomikas sfērā vai arī vidējā tehniskā izglītība;
  • Darba pieredze ražošanā, kas atbilst AS „BMGS” profilam ne mazāk par 2 gadiem;
  • Darba stāžs atbilstoši AS „BMGS” profilam vadītāja amatos ne mazāk par 2 gadiem;
  • Labas mutiskas un rakstiskas zināšanas latviešu un krievu valodās. Labas angļu valodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību;
  • Augstas MS Office programmu zināšanas, vēlamas zināšanas Autocad programmai;
  • Komunikabilitāte, enerģiskums, iniciatīva, spēja vadīt komandu, pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību sava amata ietvaros;
  • Iespēja doties neilgos ārzemju komandējumos.

  • Atbildīgs, dinamisks darbs ar tālāko profesionālo attīstību;
  • Konkurētspējīgs atalgojums un sociālās garantijas;
  • Veselības apdrošināšana, apmaksāts mobilais tālrunis, dienesta automašīna.

CV un pietikums sūtīt un e-pastu: teuss(at)bmgs.lv

Cita informācija

Mēs informēsim tikai atbilstošos kandidātus.

Darba sludinājuma numurs
#135570

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2013. gada 14. marts
Ievadīts:
2013. gada 14. februāris

Jau vairāk kā 55 gadus AS BMGS piedāvā potenciālajiem patērētājiem pakalpojumus hidrotehniskās un civilās būvniecības jomā.

Kompānijas galvenais darbības virziens ir: ostu būvju, jebkura tipa pāļu pamatņu, tiltu, dzelzceļu būvju celtniecība, kā arī tiek piedāvāti pakalpojumi projektēšanas un ģeotehniskās izpētes jomā.

Skatīt visu