Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Ražošanas speciālists/-e

CV MARKET klients

Darba apraksts

Turpinot straujo attīstību arī nākotnē un paplašinot eksporta tirgu, mēs aicinam savā komandā ražošanas speciālistu.

Darba pienākumi:

  • Palīdzēt ar Pin Adventure map karšu izgatavošanu.
  • Kanvu izgatavošana.
  • Rāmēto darbu izgatavošana.
  • Plakātu apstrāde un laminēšana.
  • Un dažādu citu drukas darbu apstrādi.

Prasības kandidātiem

Prasības kandidātiem/-ēm:

  • Spēja būt dinamiskam un radošam.
  • Spēja darboties patstāvīgi, un efektīvi organizēt savu darbu.
  • Aktīvs piedzīvojumu gars ar mīlestību pret ceļošanu.

Iemaņas, kas tiks uzskatītas par priekšrocību:

  • Iepriekšējā pieredze līdzīgā sfērā.
  • Spēja atzīt savas kļūdas un mācities no tām.
  • Pieredze kādā no amatniecības profesijām.

Uzņēmums piedāvā

s piedāvājam:

  • Darbam nepieciešamās apmācības.
  • Iespējas sevi pilnveidot un attīstīties.
  • Radošu un mērķtiecīgu komandu.
  • Ģeogrāfisko atrašanās vietu Rīgas centrā.
  • Kopā attīstoties ar uzņēmumu menedžera pozīciju.
  • Interesantu un dinamisku pieredzi darbā ar zīmolu, kurš tiek izplatīts visā pasaulē.
  • Konkurētspējīgu atalgojumu, sākot no 900 -1100 eiro bruto mēnesī.

Sūti savu CV un motivācijas vēstuli ar norādi "RAŽOŠANAS SPECIĀLISTS"!

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#206246

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 900 - 1100 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 28. maijs
Ievadīts:
2020. gada 29. aprīlis

Pin Adventure map ir Latvijā veidots un visu pasauli aptverošs dizaina ceļojumu karšu drukas uzņēmums.

Mūsu mērķi ir iedvesmot cilvēkus ceļot vairāk un gudrāk, sekojot līdzi saviem ceļojumiem pasaulē, Eiropā vai ASV izmantojot dizaina kartes. Būt sociāli atbildīgam uzņēmumam tāpēc ražojot kartes, tās tiek izgatavotas no dabai draudzīgiem materiāliem, kā arī daļa no ienākumiem tiek novirzīta labdarībai.

Skatīt visu