Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Ražošanas vadītājs/-a (elektroniskie izstrādājumi / sildītāji)

CV MARKET klients

Darba apraksts

Sakarā ar jauna kosmētikas ražošanas virziena attīstību mēs aicinam pievienoties mūsu komandai Latvijā pieredzējušu ražošanas vadītāju (elektroniskie izstrādājumi / sildītāji).

Prasības kandidātiem

  • Laba pieredze elektronisko ierīču ražošanas vadībā un organizēšanā (pieredz darba ar sildītājiem – tiks uzskatīta kā priekšrocība).

  • Laba pieredze procesu vadībā.

  • Kvalitātes standartu ieviešana un vadība.

  • Kvalitātes kontrole.

  • labas angļu valodas zināšanas.

  • Veiksmīga pieredze veidojot efektīvu komunikāciju.

  • interesantu darbu, dinamisku darbu starptautiskā uzņēmumā;
  • plašas profesionālās attīstības un izaugsmes iespējas;
  • stabilitāti, sociālo drošību un sociālās garantijas;
  • labu ienākumu līmeni;
  • atrašanās vieta - Rīga.

Lai pLūgums sūtīt CV angļu valodā!

ieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#206423

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: No 2000 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 10. jūnijs
Ievadīts:
2020. gada 12. maijs

ASBIS ir viens no vadošajiem informācijas un komunikāciju tehnoloģiju produktu un risinājumu izplatītājiem EMEA jaunajos tirgos.

Skatīt visu