Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Ražotnes darbinieki/-ces

CV MARKET klients
Vācija

Darba apraksts

Piedāvājam darbu Vācijā!

Šobrīd mūsu filiālēm visā Vācijā nepieciešami ražotnes darbinieki darbam ar plastmasas produkciju.

Jūsu uzdevumi:

  • darbs ar iekārtām;
  • pakošana;
  • produkcijas kvalitātes pārbaude;
  • citi ražotnes darbi.

Darba vietas: Knittlingen, Landau, Nobitz, Sonneberg, Haidt, Adorf, Wanzleben, Wurzbach, Morsbach, Ludwigshafen u.c.

Prasības kandidātiem

No Jums sagaidām:

  • spēju strādāt maiņās (maks. 3);
  • labu fizisko sagatavotību;
  • patstāvīgu un uz komandu orientētu darbu;
  • vācu valodas pamatzināšanas.

Uzņēmums piedāvā

Samaksa: 1. - 6. nedēļa: 9,49 €/Std + piemaksas
Sākot ar 7. nedēļu: 9,63 €/Std + piemaksas)

Nodrošināsim dzīvesvietu, visas sociālās garantijas, palīdzēsim nokārtot visas formalitātes.

Tālrunis informācijai: 0049 921 15 12 76 0

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#189758

Atrašanās vieta:
Vācija
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2018. gada 12. decembris
Ievadīts:
2018. gada 13. novembris

Arwa Personaldienstleistungen GmbH ir firma, kas nodrošina Vācijas uzņēmumus ar cilvēkresursiem un personālu. Mūsu veiksmes stāsts ir saistīts ar 97 ARWA filiālēm visā Vācijas teritorijā, kas ļauj piedāvāt individuālus risinājumus dažāda profila uzņēmumiem un dažādu jomu darba meklētājiem.

Skatīt visu