You've found an archived job ad

It's time to move on. There are new & better jobs waiting for you!

View new job ads
Joboffer number #1503456
Occasional remote work possibility

Recruitment Consultant

CV Market client
Latvia
Saite ir nokopēta starpliktuvē
Job ad expired!

Iespējams daļēji strādāt attālināti

Personāla atlases konsultants/-e

Latvija

Job Description

We're looking to grow our team!

If you think you can:

  • Create job advertisements and post them on job seeking platforms.
  • Search, advise candidates over the phone about the jobs in the HamLog Group in Germany.
  • Be proficient in interviewing candidates remotely and correctly evaluating them according to the company's requirements.
  • To communicate with candidates and their requests on social networks on a regular basis.
  • Organise the sourcing of new candidates and participate in the generation of new ideas.
  • Working with our off-shore sourcing team to identify the best candidates for immediate and future needs.
  • Performing the full recruitment cycle from search, selection to recruitment.

If this is part of you! Then we are waiting for you!

Requirements

About you:

  • Be result-oriented person with a can-do attitude, who can adapt in a fast-changing environment.
  • Be a teamwork person with a people-oriented work approach.
  • Have 2 years of hands-on experience working in recruitment, talent acquisition field.
  • Have experience working directly with hiring managers and partnering with them daily.
  • Have excellent time management abilities.
  • Have knowledge of best recruitment practices, tools and right media channels.
  • Have expertise in full recruitment cycle, from candidate sourcing to offer stage.
  • Be good in written and spoken Russian, English (Lithuanian would be an excellent advantage).

Company offers

We offer you special terms and conditions:

  • A German contract with full social guarantees.
  • Work from home! We provide all the necessary equipments to work comfortably at home.
  • We offer a partially Flexible working hours.
  • A professional team that will share their best practices and experience.
  • Interesting, dynamic, and full of challenge work.
  • Monthly Salary of €1,300/month (neto).

Darba apraksts

Mēs vēlamies paplašināt savu komandu!

Ja uzskati, ka spēj:

  • izveidot darba sludinājumus un tos publicēt darba meklēšanas platformās;
  • meklēt un konsultēt kandidātus pa tālruni par darba vietām HamLog Group Vācijā;
  • prasmīgi intervēt kandidātus attālināti un viņus pareizi novērtēt atbilstoši uzņēmuma prasībām;
  • regulāri sazināties ar kandidātiem un viņu pieprasījumiem sociālajos tīklos;
  • organizēt jaunu kandidātu meklēšanu un piedalīties jaunu ideju ģenerēšanā.
  • sadarbībā ar mūsu ārzonas personāla atlases komandu noteikt labākos kandidātus tūlītējām un nākotnes vajadzībām;
  • veikt pilna apjoma personāla atlases ciklu no meklēšanas un atlases līdz darbā pieņemšanai.

Ja šis ir par Tevi, tad gaidām!

Prasības kandidātiem

Par Tevi:

  • ir rezultātu orientēta, pašpārliecināta personība, kas spēj pielāgoties strauji mainīgā vidē;
  • ir komandas spēlētājs ar darba pieeju, kas fokusēta uz cilvēku;
  • ar divu gadu praktisku pieredzi darbā pieņemšanas un talantīgu cilvēku piesaistes jomā;
  • ir pieredze darbā, nepastarpināti strādājot ar darbā pieņemšanas vadītājiem un sadarbojoties ar viņiem ikdienā;
  • ir izcilas laika plānošanas spējas;
  • ir zināšanas par labāko darbā pieņemšanas praksi, rīkiem un pareizajiem mediju kanāliem;
  • ir pieredze pilnā personāla atlases ciklā, sākot no kandidātu meklēšanas līdz darba piedāvājuma stadijai;
  • labi raksta un runā angļu un krievu (lietuviešu valoda būtu lieliska priekšrocība).

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam īpašus nosacījumus:

  • Vācijas līgumu ar pilnām sociālajām garantijām;
  • darbu no mājām. Mēs nodrošinām visu nepieciešamo aprīkojumu, lai ērti strādātu mājās;
  • piedāvājam daļēji elastīgu darba laiku;
  • profesionālu komandu, kas dalīsies savā labākajā praksē un pieredzē;
  • interesantu, dinamisku un izaicinājumiem pilnu darbu;
  • ikmēneša algu 1300 eiro mēnesī (neto).

Darba sludinājuma numurs
#1503456