Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Reģionālais pārstāvis/-e (teritorija: Lietuva, Latvija, Igaunija, Baltkrievija)

CV MARKET klients
Latvija, darbs no mājām

Darba apraksts

Galvenie funkcionālie pienākumi:

  • darījuma attiecību uzturēšana un attīstīšana ar klientiem;
  • palielināt produkta popularitāti;
  • prezentāciju rīkošana un tirdzniecības organizāciju personāla apmācība;
  • teritorijas tirdzniecības vietu uzraudzība, sniegt konsultācijas par produktu un produkta izvietošanas standartiem, produkta popularizēšana;
  • pārskati;
  • piedalīšanās mārketinga pasākumu izstrādes, koordinācijas, uzraudzības un novērtēšanas procesā;
  • darījumu braucieni uzticētajā teritorijā;
  • veikt īpašus uzdevumus.

Mērķi un uzdevumi, kas tiks izvirzīti speciālistam:

  • pārdošanas plāna izpilde;
  • Sart uzdevumu izpilde;
  • preču izplatīšanas organizācija saskaņā ar uzņēmuma standartiem.

Prasības kandidātiem

  • Augstākā izglītība; papildu izglītība mārketinga un reklāmas, pārdošanas / bioloģijas / veterinārās izglītības jomā – kā priekšrocība.

  • Veiksmīga darba pieredze zooprodukcijas tirgū vai FMCG analoģiskā amatā vismaz 3 gadus.

  • Profesionāls PC lietotājs, B kategorijas autovadītāja apliecība, braukšanas pieredze ne mazāk kā 3 gadus; personīgais auto

  • Augstas komunikatīvās iemaņas, prasme strādāt ar cilvēkiem, pārrunu vešanas prasmes, vadīt prezentācijas.

  • Aktīvs, atbildīgs.

  • Spēja strādāt komandā.

  • Aktīva dzīves pozīcija, līdera īpašības.

  • Mīlestība pret dzīvniekiem.

  • Krievu valodas zināšanas.

Uzņēmums piedāvā

  • Darba grafiks un režīms: 9:30-18:00.
  • Darbs no mājām(home office) attālināti,.
  • Darba samaksas nosacījumi un apmērs: EUR 1 500.
  • Prēmijas, bonusi, procenti: 200 (2 spec. uzdevumi) + % no pārdošanas apjoma, ar noteikumu, ka ir izpildīts pārdošanas plāns.
  • Pārbaudes laiks (ilgums): 3 mēneši.
  • Apmaksas noteikumi pārbaudes laikā: alga + kompensācijas.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#196744

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: No 1500 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2019. gada 26. jūlijs
Ievadīts:
2019. gada 27. jūnijs

Skatīt visu