Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Reklāmas aģents

CV MARKET klients

Darba apraksts

Nepieciešama pieredze reklāmas aģenta darbā
Darbs ofisā un pie klienta, tikšanās, pārrunas
Nepieciešamība piesaistīt klientus datordizaina pakalpojumiem, bukletu noformēšanai. Darbs ar korporatīivajiem klientiem

Prasības kandidātiem

Pieredze reklāmas aģenta darbā
Latviešu, krievu valodas, angļu valoda vēlama.

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam radošu darbu jaunā uzņēmumā.
Izaugsmes iespējas.
Atalgojums adekvāts padarītajam.

Cita informācija

Lūdzam sūtīt pieteikuma vēstuli un CV: mebiuss@apollo.lv

Darba sludinājuma numurs
#4305

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze vai nepilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks vai līgumdarbs
Sludinājums publicēts līdz:
2004. gada 12. jūnijs
Ievadīts:
2004. gada 12. maijs

Esam biznesa konsultāciju firma. Rīkojam izglītojošus un biznesa seminārus, individuāli konsultējam. Dizaina studija un reklāmas aģentūra.

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!