https://www.cvmarket.lv/5300

Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Jaunākās vakances
Darba sludinājuma numurs #5300

Reklāmas ideju un tekstu autors (latviešu un krievu valodā)

CV MARKET klients
Rīga
Darba sludinājuma termiņš beidzies!

Darba apraksts

  • Radošo ideju ģenerēšana;
  • Reklāmas tekstu un scenāriju radīšana.


Prasības kandidātiem

Meklējam uzcītīgu un profesionāli godkārīgu Reklāmas ideju un tekstu autoru ar pieredzi publistikā un reklāmā. Tam jābūt cilvēkiem ar visaptverošu interesi par precēm, cilvēkiem un reklāmu. Lai radītu interesantus reklāmas tekstus, tai skaitā TV un radio scenārijus, tam jāpiemīt tēlainai domāšanai un noteikti – labai humora izjūtai. No kandidātiem sagaidām spēju strādāt komandā.


Uzņēmums piedāvā

  • Mēs piedāvājam patiesi radošu darbu, kurā Jūs varēsiet izpauzties kā ideju ģenerators un reklāmas koncepciju un tekstu autors;
  • Mēs garantējam, ka garlaicīgi nebūs, jo klienti nekad neļauj garlaikoties. Protams nebūs arī viegli, būs stresa situācijas, bet tās kompensēs gandarījums par labi paveikto darbu;
  • Labu un jautru profesionālu kolēģu kompāniju, prasīgus un izdomas bagātus aģentūras klientus, kas nodrošinās Jūsu profesionālo un radošo izaugsmi;
  • Progresīvu atalgojuma sistēmu.


Cita informācija

CV un pieteikuma vēstules, lūdzam, sūtīt līdz 3.septembrim. Sarunu turpināšanai lūdzam sagatavot arī savu darbu porfolio.


Darba sludinājuma numurs
#5300

Informācija par darbu

Atrašanās vieta:
Rīga
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2004. gada 3. septembris
Ievadīts:
2004. gada 19. jūlijs

CV MARKET klients

Aģentūra savā nozarē darbojas jau gandrīz 10 gadus. Tās darbība ir pieredzes bagāta – veiksmīgi realizēti daudz un dažādi gan vietēja, gan starptautiska mēroga mārketinga projekti. Aģentūra var lepoties ar klientu ilggadēju lojalitāti, kā arī augstu reputāciju mārketinga speciālistu vidū.

Skatīt visu

Tu piesakies uz:
Reklāmas ideju un tekstu autors (latviešu un krievu valodā)
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!