Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Reklāmas ražošanas speciālists/-e

CV MARKET klients

Darba apraksts

Meklējam reklāmas ražošanas speciālistu.

Tavi darba pienākumi:

  • Dažādu konstrukciju montāža.
  • Reklāmas stendu montāža.
  • Darbs ar lielformāta printeri.
  • Reklāmas materiālu apstrāde.
  • Uzlīmju apstrāde.
  • Skatlogu un dažādu virsmu aplīmēšana.

Prasības kandidātiem

  • Augsta atbildības sajūta.
  • Vēlama darba pieredze līdzīgā vai tādā pašā profesijā.
  • B kategorijas vadītāja apliecība.
  • Tehniskā un loģiskā domāšana.
  • Pieredze darbā ar dažādiem darba rīkiem.

Uzņēmums piedāvā

  • Sakoptu darba vidi.
  • Strādāt un mācīties kopā ar profesionāļiem.
  • Draudzīgu kolektīvu.
  • Stabilu darba atalgojumu.
  • Jaunas zināšanas.

Gaidīsim Tavu CV un motivācijas vēstuli!

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#173534

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2017. gada 8. jūnijs
Ievadīts:
2017. gada 10. maijs

Mixmax uzņēmums ir vērsts tikai un vienīgi uz panākumiem un bezgalīgu progresu reklāmas ražošanas biznesā. Līdz ar to mūsu klienti, gan pastāvīgie, gan jaunie saņem profesionālu servisu ar augstākās kvalitātes gala rezultātu.
Mēs piedāvājam izdevīgākās cenas, individuālu pieeju nestandarta situācijās, ātru projektu realizāciju un produktu piegādi.

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!