Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

REKLĀMAS SPECIĀLISTS (iekšējais mārketings) / СПЕЦИАЛИСТ ПО РЕКЛАМЕ (внутренний маркетинг)

CV MARKET klients

Darba apraksts

Tev tiks uzticēts:

Vadīt projektus (plānot, izstrādāt un realizēt)
Veikt pārrunas ar sadarbības partneriem par kompānijas reklāmas izvietošanu
Novērtēt situāciju tirgū un pielāgot kompānijas reklāmu tirgus prasībām
Piedalīties mārketinga un reklāmas aktivitātēs

Тебе доверят:

Руководить проектами (планировать, разрабатывать и реализовывать)
Вести переговоры с партнерами о размещении рекламы компании
Оценить ситуацию на рынке и разместить рекламу в соответствии с требованиями рынка
Участвовать в маркетинговых и рекламных мероприятиях

Prasības kandidātiem

Vislabākos panākumus gūsi, ja Tev piemīt:

Prasme analizēt un sistematizēt informāciju
Radoša domāšana
Izcilas komunikācijas prasmes

Darbā Tev būs nepieciešams:

Sekmīga darba pieredze mārketinga vai reklāmas projektu vadīšanā
Augstākā izglītība
Teicamas datorlietotāja prasmes
Teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas
Лучших результатов добьешься, если Тебе присуще:

Способность анализировать и систематизировать информацию
Творческое мышление
Отличные навыки коммуникации и презентации

В работе, Тебе понадобятся:

Успешный опыт работы в области маркетинга и рекламы
Высшее образование
Отличные навыки работы на компьютере
Отличные знания латышского и русского языка

Uzņēmums piedāvā

Ja esi piemērots kandidāts, Tev piedāvājam:

Interesantu un dinamisku darbu stabilā kompānijā
Profesionālu un draudzīgu komandu
Izaugsmes iespējas
Darbinieka priekšrocības
Sociālās garantijas

Veiksmīgas sadarbības uzsākšanai nepieciešams:
CV un motivācijas vēstuli ar norādi „Reklāmas speciālists" sūtīt uz e-pasta adresi.
Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju

Sīkāka informācija pa tālruni +37167070772

Если Ты являешься подходящей кандидатурой:
Мы предлагаем

Интересную и динамичную работу в стабильной компании
Профессиональный и дружный коллектив
Возможность карьерного роста
Преимущества сотрудника
Социальные гарантии

Для начала успешного сотрудничества необходимо:

CV и мотивационное письмо отправить на эл.адрес с пометкой «Специалист по рекламе»
Свяжемся с теми, кого пригласим на рабочее интервью.

Подробная информация по тел. +371 67070772

Darba sludinājuma numurs
#153649

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2015. gada 15. februāris
Ievadīts:
2015. gada 3. februāris

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!