Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Reklāmas speciālists

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 6265

Darba sludinājuma numurs

6265

Darba apraksts

Reklāmas speciālists. Darbības lauks: muzeja un izstāžu reklāma, projektu izstrāde, mājas lapas uzturēšana, asistēšana starptautisko izstāžu kuratoriem.

Prasības kandidātiem

Ja esat reklāmas vai mārketinga speciālists ar labām angļu valodas zināšanām un praksi projektu veidošanā, varam Jums piedāvāt reklāmas speciālista vietu Ārzemju mākslas muzejā.
Ja sevi vērtējat kā komunikablu, radošu personību, kurai patīk radīt un īstenot jaunas idejas, kā arī iesākto vienmēr pabeidzat un apkārtējie Jūs raksturo kā precīzu cilvēku ar augstu atbildības sajūtu – šis darbs ir piemērots Jums.

Piedāvājam labas izaugsmes iespējas, kā arī praksi starptautisko projektu veidošanā un realizācijā.
Sākotnēji alga – 100 Ls. Var būt arī students, kurš spēj savienot darbu ar mācībām.

Cita informācija

Lūdzam sūtīt pieteikuma vēstuli un CV

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2004. gada 15. novembris
Ievadīts:
2004. gada 15. oktobris
Bruto alga:
No 100 LVL mēnesī