Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Reklāmas speciālists

CV MARKET klients

Darba apraksts

Darbs parfimērijas un kosmētikas vairumtirdzniecības nodaļā.

  • Organizēt reklāmas akcijas;
  • Atlasīt un apmācīt konsultantus un aģentus;
  • Kontaktēties ar masu mediju pārstāvjiem;
  • Gatavot reklāmas materiālus.

Prasības kandidātiem

Mēs gaidām pretendentus ar pieredzi līdzīgā amatā un teicamām komunikāciju spējām. Vēlama vizāžista pieredze un autovadītāja apliecība.

Mēs piedāvājam interesantu un radošu darbu stabilā kompānijā, konkurētspējīgu atalgojuma sistēmu, iespēju profesionāli attīstīties.

Cita informācija

Motivācijas vēstules un CV gaidām pa faksu: 7068328 vai e-pastu: olgar@wess.lv

Darba sludinājuma numurs
#1650

Sludinājums publicēts līdz:
21 oktobris 2003
Ievadīts:
14 oktobris 2003

Skatīt visu