Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Reklāmas un mārketinga daļas menedžeris

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 43580

Darba sludinājuma numurs

43580

Darba apraksts

 Klientu iepazīstināšana ar viesnīcas pakalpojumiem;
 Reklāmas speciālistu darba organizācija un pārzināšana;
 Jaunu reklāmas metožu plānošana, ģenerēšana un ieviešana;
 Viesnīcas produktu pārdošanas efektivitātes palielināšana;
 Nepieciešamo pasūtījumu sagatavošana;
 Mārketinga jaunāko tendenču pārzināšana;
 Nodibināto kontaktu uzturēšana un jaunu klientu piesaistīšana.

Prasības kandidātiem

 augstākā izglītība;
 vismaz 1 gada profesionālā pieredze reklāmas un mārketinga daļas vadītāja vietnieka vai vadītāja amatā; (priekšrocība kandidātiem ar darba pieredzi tūrisma jomā);
 Ļoti labas valodu zināšanas (Latviešu, Krievu, Angļu- obligātas), skandināvu (Dāņu, Norvēģu, Zviedru un Somu) valodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību;
 Izcilas komunikācijas spējas;
 Pozitīva attieksme pret darbu;
 Vēlme sasniegt labākos rezultātus;
 prasme strādāt ar datoru.

Uzņēmums piedāvā

 pastāvīgu un radošu darbu stabilā kompānijā;
 atbilstošu atalgojumu;
 iespēju realizēt savas spējas;
 apmācības un izaugsmes iespējas.

Cita informācija

CV un pieteikuma vēstules ar amata noradi lūdzam sūtīt pa faksu +371 77771420
vai pa e - pastu info@balticbeach.lv

Informācija par darba sludinājumu

Atrašanās vieta:
Jūrmala
Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2008. gada 27. jūnijs
Ievadīts:
2008. gada 4. jūnijs

Elegantā viesnīca „Baltic Beach Hotel” pilnībā atjaunota 2004. gadā. Pēc rekonstrukcijas viesnīca piedāvā 165 mūsdienu standartiem atbilstošus numurus pašā Jūrmalas centrā Rīgas jūras līča krastā. Jūsu ērtībām piedāvājam modernas un komfortablas, dažādu kategoriju viesnīcas istabas un apartamentus dārza mājiņā. Viesu atpūtai ir baseins ar jūras ūdeni, SPA procedūras, solārijs, somu un krievu pirts, divi bāri un restorāns "Caviar Club". Biznesa pasākumiem viesnīca piedāvā 11 konferenču zāles, biznesa centru un banketu zāli. Sākoties karstajai sezonai viesnīca vēlas papildināt savu kolektīvu ar pozitīviem, strādātgribošiem un aktīviemdarbiniekus, kuri vēlētos pievienoties jaukam kolektīvam. Tieši TEVI mēs meklējam.