Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Reklāmas un mārketinga speciālists/-e

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 3086

Darba sludinājuma numurs

3086

Darba apraksts

• Veikt tirgus un produktu rentabilitātes analīzi un izvērtēšanu;
• Tirdzniecības akciu plānošana un organizēšana;
• Reklāmas un produktu informācijas materiālu sagatavošana.

Prasības kandidātiem

• Augstākā izglītība atbilstošā specialitātē;
• Labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas;
• Labas datoru zināšanas un citu tehnoloģiju pārzināšana;
• Darba pieredze līdzīgā sfērā (vismaz 3 gadi);
• Radoša pieeja darbam un spēja patstāvīgi organizēt savu darbu;
• Labas komunikāciajs spējas.

Piedāvājam interesantu, dinamisku darbu augošā kolektīvā un konkurētspējīgu atalgojumu.

Papildus informācija

Laikraksts Dienas Bizness

Cita informācija

Lūdzam sūtīt CV un pieteikuma vēstules.
Lai pieteiktos uz šo darba piedāvājumu caur CV MARKET vortālu, nospiediet uz zemāk redzamās pogas VĒLOS KANDIDĒT.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Atrašanās vieta:
Jelgava
Sludinājums publicēts līdz:
2004. gada 13. marts
Ievadīts:
2004. gada 12. februāris