Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Remontatslēdznieks

CV MARKET klients

Darba apraksts

- Veikt ražošanas iekārtu un līniju, to mehānismu un mezglu, hidraulisko un pneimatisko sistēmu apkalpošanu un uzraudzību.
- Nodrošināt ražošanas iekārtu tehniskās apkopes (preventīvie remontdarbi).
- Remontēt ražošanas iekārtas.
- Veikt iekārtu montāžas, iestatīšanas un regulēšanas darbus un iekārtu aprobāciju.

Prasības kandidātiem

- Arodizglītība remontatslēdznieka vai tai radniecīgā profesijā.
- Pieredze remontatslēdznieka darbā.
- Pieredze darbā ar hidrauliskajām un pneimatiskajām sistēmām.
- Precizitāte un augsta atbildības sajūta.

- Atbildīgu darbu vienā no lielākajiem kokrūpniecības uzņēmumiem Baltijā.
- Profesionālās pilnveidošanās iespējas.
- Motivējošu atalgojuma sistēmu.
- Daudzveidīgas sociālās garantijas, tai skaitā iemaksas pensiju fondā papildpensijas kapitāla uzkrāšanai, veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu un iespējas izmantot uzņēmuma sporta un atpūtas bāzes.

Pretendentus lūdzam pieteikties līdz 10. decembrim, sūtot CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu karjera(at)finieris.lv vai iesniedzot Bolderājas personāla un darba samaksas grupā, Platā iela 38, 125. kabinetā.

Darba sludinājuma numurs
#129188

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2012. gada 9. decembris
Ievadīts:
2012. gada 5. jūlijs

Latvijas Finiera pamatdarbība ir bērza saplākšņa ražošana, pārdošana, produktu attīstība un saistīto pakalpojumu sniegšana klientiem. Citi nozīmīgākie koncerna darbības veidi ir plātņu materiālu tirdzniecība, mežsaimniecība un mežizstrāde, kā arī sintētisko sveķu un fenola filmu ražošana. Latvijas Finierim ir 20 gadu darbības pieredze tirgos ārpus Latvijas. Uzņēmums eksportē aptuveni 95% no saražotā saplākšņa, ko pārdod vairāk nekā 50 valstīs.

Skatīt visu