Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Revidenta palīgs/-dze un uzņēmuma grāmatvedis/-e

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

  • Atsevišķu revīzijas uzdevumu izpilde un darba dokumentu apstrāde.

  • Uzņēmuma grāmatvedības kārtošana.

  • Dažādi citi darbi birojā.

Prasības kandidātiem

  • Augstākā izglītība specialitātē (Ekonomika / Biznesa vadība / Administrēšana, Finanses / Grāmatvedība) vai attiecīgas specialitātes students.

  • Zināšanas grāmatvedībā.

  • Analītiska domāšana.

  • Labas datorzināšanas, īpaši MS Excel.

  • Spēja uzņemties atbildību un ievērot konfidencialitāti.

Uzņēmums piedāvā

  • Piedāvājam darbu nelielā, profesionālā kolektīvā Rīgā.
  • Darbs saistīts ar visdažādāko nozaru uzņēmumiem.
  • Nodrošinām un stimulējam apmācības.
  • No Jūsu kvalifikācijas, zināšanām, ieinteresētības, vēlmes mācīties un pilnveidoties būs atkarīgs atalgojums un profesionālās izaugsmes iespējas.
  • Darba laiks - elastīgs, iespējams savienot ar mācībām.
  • Atbilstoši uzņēmuma darbības specifikai, lielākais darba apjoms pavasara mēnešos.

Gaidīsim Jūsu pieteikuma vēstuli un CV!

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#201228