Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Rezeptionist/-in

CV MARKET klients

Darba apraksts

* Empfang der Besucher
* Ferngesprächvermittlungen, Vorsortierung der eingehenden Tagespost
* Auskunftserteilung
* Pflege der Adressen– und Abwesenheitsdateien
* Allgemeine Verwaltungsaufgaben

Prasības kandidātiem

* Gute Sprachkenntnisse in Deutsch, Lettisch und Russisch
* PC-Kenntnisse
* Gutes Stress- und Informationsmanagement
* Kontaktfreudigkeit und Flexibilität
* Teamfähigkeit und Belastbarkeit

* Die Vergütung für diese Stelle entspricht den Leistungsanforderungen

Cita informācija

Ihre Bewerbung mit Lebenslauf und beruflichem Werdegang, Zeugniskopien richten Sie bitte bis spätestens 23.10.06 an Goethe-Institut Riga, Verwaltungsleitung.
E-Mail: lv@riga.goethe.org
Goethe-Institut Riga, Torņa iela 1, Riga, LV- 1050

Darba sludinājuma numurs
#16347

Darba amata apraksts:
nepilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 12. novembris
Ievadīts:
2006. gada 12. oktobris

Gētes institūts ir Vācijas Federatīvās Republikas kultūras institūts, kas darbojas visā pasaulē.
Mēs veicinām vācu valodas apguvi ārzemēs un aktīvi iesaistāmies starptautiskajā sadarbībā kultūras jomā. Ar informāciju par Vācijas kultūras, sabiedrisko un politisko dzīvi mēs cenšamies sniegt visaptverošu priekšstatu par Vāciju.

Skatīt visu