Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Rezerves daļu pārdevējs

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 23152

Darba sludinājuma numurs

23152

Darba apraksts

* Klientu apkalpošana
* Rēķinu-Pavadzīmju sagatavošana
* Pasūtījumu noformēšana

Prasības kandidātiem

* Vēlama tehniskā izglītība
* Vēlams tehniskās angļu valodas zināšanas un iemaņas darbā ar datoru
* Teicamas zināšanas automašīnas uzbūvē un darbībā tiks uzskatītas par priekšrocību
* Pozitīva attieksme pret darbu, klientiem un kolēģiem

Uzņēmums piedāvā

* Stabilu atalgojumu, kas augs atkarībā no Jūsu ieguldījuma
* Dinamiskus darba apstākļus
* Izaugsmes iespējas
* Profesionālu, draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu

Cita informācija

CV un motivācijas vēstules gaidīsim elektoniski: evija@amerikasauto.lv vai pa faksu 67840523.

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2007. gada 2. septembris
Ievadīts:
2007. gada 17. aprīlis

Jau kopš 1992. gada AMERIKAS AUTO specializācija ir Ziemeļamerikas auto tirgum paredzēto automašīnu, to rezerves daļu piegāde un pārdošana, kā arī servisa pakalpojumi. Kopš 2001. gada piedāvājam SERTIFICĒT un SAGATAVOT ASV un Kanādas tirgum ražotos automašīnu modeļus atbilstoši Eiropas Savienības standartam. Šis ir vecākais šāda veida uzņēmums Latvijā.