https://www.cvmarket.lv/43296

Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Jaunākās vakances
Darba sludinājuma numurs #43296

Rīgas sociālās aprūpes centra „Mežciems” direktors

CVMarket.lv klients
Rīga
Darba sludinājuma termiņš beidzies!

Darba apraksts

* Plānot, organizēt un vadīt Centra darbu saskaņā ar pašvaldības iestāžu darbību regulējošiem tiesību aktiem, Rīgas domes saistošajiem noteikumiem, Departamenta rīkojumiem, Centra nolikumā iestādei noteiktajiem mērķiem, deleģētajām funkcijām un noteikto kompetenci.
* Organizēt un nodrošināt kvalitatīvu ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumu sniegšanu Centra klientiem atbilstoši likumos un normatīvajos aktos noteiktajam.
* Nodrošināt Centra darbībai iedalīto pašvaldības budžeta līdzekļu likumīgu, mērķtiecīgu un lietderīgu izmantošanu, ilgstošās sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumu sniegšanai novirzīto pašvaldības budžeta līdzekļu administrēšanu atbilstoši šā finansējuma mērķiem.
* Organizēt aktīvu sadarbību ar valsts un pašvaldības institūcijām, nevalstiskām organizācijām un fiziskām personām Centra mērķu sasniegšanai un uzdevumu izpildei.
* Slēgt līgumus par pakalpojumu nodrošināšanu ar personu un/vai likumisko (-ajiem) apgādnieku (-iem) par uzturēšanās maksas segšanu Centrā saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem.
* Izveidot Aprūpes padomi, kā arī apstiprināt Aprūpes padomes nolikumu.
* Piedalīties Departamenta organizētās darba grupās saistošo noteikumu un iekšējo normatīvo aktu izstrādei.


Prasības kandidātiem

* Izglītība - II līmeņa augstākā sociālo zinātņu jomā.
* Pieredze iestādes vai struktūrvienību vadīšanā, ietverot finanšu vadību un stratēģisko plānošanu, vismaz 3 gadi.
* Brīvi pārvalda valsts valodu.
* Labas krievu valodas un angļu vai vācu valodas zināšanas – lasīt, runāt.
* Labas iemaņas darbā ar datoru (Datorprogrammu lietošana: MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, MS Outlook, Internet Explorer) un biroja tehniku.
* Priekšzināšanas un prasmes izmantot darbā Sociālo likumdošanu un normatīvos aktus.
* Zināšanas par pašvaldības darbības specifiku un pašvaldības darba organizāciju.
* Augsta saskarsmes kultūra un prasme kontaktēties ar cilvēkiem.
* Patstāvība uzdevumu izpildē un prasme organizēt savu un padoto darbu.


Uzņēmums piedāvā

* Sociālās garantijas


Cita informācija

Pretendentus līdz 10.06.2008. lūdzam Rīgas domes Labklājības departamentā: Rīgā, Baznīcas ielā 19/23, Rīga LV 1010; Fax: 7105199, e-pasts: dl@riga.lv ar norādi „SAC "Mežciems" direktora amatam” iesniegt motivētu pieteikumu, profesionālo aprakstu (CV), izglītību apliecinoša dokumenta kopiju un atsauksmes vai ieteikuma vēstules no iepriekšējās/esošās darba vietas vai CV norādīt personas pie kurām griezties pēc rekomendācijas.


Darba sludinājuma numurs
#43296
Tu piesakies uz:
Rīgas sociālās aprūpes centra „Mežciems” direktors
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!