Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Rimi piedāvā labu darbu!

CV MARKET klients
Jūrmala

Darba apraksts

Gaidām visus neatkarīgi no iepriekšējās darba pieredzes!

Prasības kandidātiem

Mēs piedāvājam darbu KASIERIEM/-ĒM un PĀRDEVĒJIEM/-ĀM Rimi lielveikalos kā arī KRĀVĒJIEM

Uzņēmums piedāvā

LABS DARBS IR RIMI:

  • Regulārs, konkurētspējīgs atalgojums - no 200 Ls mēnesī. Ikmēneša prēmijas. Apmaksātas virsstundas.
  • Stabilitāte un visas sociālās garantijas.
  • Izdevīgs darba laiks un darba vieta. Iespēja strādāt pilna un nepilna laika darba dienu.
  • Draudzīga un patīkama darba vide. Cieņa un godīga attieksme no darba devēja puses.
  • Iespēja apgūt profesiju un veidot karjeru uzņēmumā. Apmācība.

Cita informācija

PRIECĀSIMIES REDZĒT JŪS KOMANDĀ!

Pieteikties darbam Jūs varat arī atsūtot savu pieteikumu uz SIA RIMI Latvia Personālvadības departamentu A.Deglava ielā 161, Rīgā, LV-1021, fakss 7045545, www.rimi.lv; e- pasts: personals@rimibaltic.com

GAIDĀM JŪS
vai
JŪSU ZVANU pa BEZMAKSAS tālruni 8007464 (800RIMI)

Darba sludinājuma numurs
#14814

Atrašanās vieta:
Jūrmala
Darba amata apraksts:
pilna slodze vai nepilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks (darbs maiņās)
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 25. septembris
Ievadīts:
2006. gada 25. augusts

RIMI Baltic ir viens no lielākajiem pārtikas un ātrās aprites preču mazumtirdzniecības uzņēmumiem Baltijā, kas Latvijā darbojas ar klientu iecienītiem veikalu tīkliem - RIMI lielveikaliem, RIMI hipermārketiem un Supernetto zemo cenu veikaliem.

Skatīt visu