Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

RUBY ON RAILS Programmētājs/-a

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

GALVENIE UZDEVUMI:

  • Piedalīties jaunas programmatūras izstrādē, ieviešanā un uzturēšanā, kā arī esošās programmatūras pielāgošanā konkrētām pasūtītāja vai uzņēmuma iekšējām vajadzībām.
  • Konstruēt un aprakstīt programmatūras darbības algoritmus.
  • Izmantojot populārākās programmēšanas valodas, rakstīt programmas kodu saskaņā ar projektējuma aprakstu.
  • Piedalīties testpiemēru izstrādē un veikt testēšanu, kā arī piedalīties testēšanas pārskata dokumentu sagatavošanā.
  • Veikt vides sagatavošanu programmatūras ieviešanai, sagatavot programmatūras testēšanas plānu un veikt nepieciešamās programmatūras izmaiņas.
  • Piedalīties programmatūras dokumentācijas izstrādē un uzturēt to.
  • Analizēt produktu prasības un saistošos testa scenārijus.
  • Veikt programmatūras koda un automatizācijas komponentu skriptu izveidi.

Prasības kandidātiem

MUMS IR SVARĪGI, LAIz:

  • Tev ir prasme novērtēt un veidot pirmskodu atbilstoši tīmekļa lietojumu izstrādes standartiem, t.sk. drošības vadlīnijām.
  • Esi spēcīgs sistēmas tehniskās arhitektūras plānošanā un dokumentācijas veidošanā.
  • Esi precīzs, analītisks, ar iniciatīvu un degsmi ikdienas darbā.
  • Tavas latviešu un angļu valodas zināšanas ir labā sarunvalodas līmenī.
  • Priecāsimies, ja Tev jau ir pieredze Ruby on Rails: JavaScript, jQuery, CSS, HTML, AJAX, PostgreSQL, MySQL, Docker, Capistrano.
  • OOP, MVC, testu virzību izstrāde.
  • Versiju pārvaldība ar Git*nix operētājsistēmām.

Uzņēmums piedāvā

KO MĒS PIEDĀVĀJAM:

  • Darba ikdienu pavadīt pie taisnīga darba devēja, kas saprot, cik liela vērtība uzņēmumā ir tieši cilvēkam.
  • Pamatojoties uz Tavām zināšanām, prasmēm un kompetences, atalgojumu amplitūdā no EUR 1400 līdz EUR 2000 (pirms nodokļu nomaksas).
  • Profesionālās pilnveidošanās un izaugsmes iespējas.
  • Visas sociālās garantijas.
  • Veselības apdrošināšanu, apmaksātus sakarus, neierobežotu internetu, kā arī vēl vismaz divdesmit labumus no mūsu BITE labumu groza katrai gaumei.

Cita informācija

Mēs informēsim tikai atbilstošos kandidātus.

Darba sludinājuma numurs
#1100956

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 1400 - 2000 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2021. gada 17. novembris
Ievadīts:
2021. gada 21. oktobris

Skatīt visu