Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Sabiedrisķas attieicības menedžeris/e

CV MARKET klients

Darba apraksts

organizēt un vadīt pasākumus;
aktīvi komunicēt ar mērķi piesaistīt jaunus klientus;
organizēt PR- akcijas:
sagatavot un izplatīt reklāmas tekstus;
veidot un izplatīt video un foto materiālus.

Prasības kandidātiem

augstākā izglītība;
labas latviešu un krievu valodas zināšanas;
ļoti labas saskarsmes prasmes;
vēlme un prasme rūpēties par cilvēkiem;
precizitāte, augsta atbildības sajūta un spēja patstāvīgi organizēt darbu;
vēlme iegūt jaunas zināšanas un profesionāli pilnveidoties.

Uzņēmums piedāvā

stabilu darbu;
draudzīgu, profesionālu kolektīvu;
darba grafiku no plkst.12-00 līdz 20-30;
apmācību iekšējā akadēmijā;
darbu Baltijas reģionā.
Ja esat pārliecināts/-a, ka augstāk minētais ir domāts Jums, tad sūtiet savu CV uz e-pastu
vai arī piesakieties uzreiz, aizpildot testa jautājumus, nospiežot uz linku http://tech.interspeedia.com/jobs/24117.23080.21376 .

Darba sludinājuma numurs
#147377

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2014. gada 30. maijs
Ievadīts:
2014. gada 30. aprīlis

“First Baltic Hubbard College of Administration” - viena no 36 koledžu tīkla pasaulē, kas palīdz apgūt vadības tehnoloģiju, aicina darbā

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!