Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Sabiedriskas attieicības speciālists/e

CV MARKET klients

Darba apraksts

Uzņēmumam nepieciešams speciālists sakariem ar sabiedrību ( PR)

Jūs atšķirat iekšējo PR no ārējā un zināt galvenos PR instrumentus?
Jums ir ir izcila valodas un homora izjūta? Jūs esiet gatavs daudz mācīties un paaugstināt profesionālo izglītību?
Pienākumi:
reklāmas materiālu izstrāde;
rakstu, preses relīžu, dažādu jaunumu rakstīšana;
publicēšana sociālos tīklos;
pasākumu organizēšana.

Prasības kandidātiem

Prasības:
lieliskas latviešu un krievu valodas zināšanas;
spējas pabeigt iesāktos darbus;
darba pieredze nav obligāta, bet tiks ņemta vērā;
prasmes fotogrāfēšanā un fotogrāfiju apstrādē;
Priecāsimies, ja pārzini datorprogrammas Photoshop, Illustrator.

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:
radošu un interesantu darbu;
draudzīgu kolektīvu;
apmācības.
iespējami komandējumi.
Sūtiet savu pieteikumu uz epastu vai aizpildiet anketu šajā linkā
un mūsu darbinieks sazināsies ar Jums.

Darba sludinājuma numurs
#153899

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2015. gada 14. marts
Ievadīts:
2015. gada 12. februāris

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!