Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja asistents/-e

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 24876

Darba sludinājuma numurs

24876

Darba apraksts

- līdzdalība uzņēmuma iekšējo un ārējo komunikāciju veidošanā;
- informācijas apkopošana par Latvijas Pastu izplatīšanai masu informācijas līdzekļos;
- darbs PR krīzes situācijās, operatīvi palīdzot problēmas risināšanā;
- SA daļas izmaksu kontrole;
- SA daļas dokumentācijas arhīva veidošana un uzturēšana.

Prasības kandidātiem

- augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība;
- teicamas latviešu valodas zināšanas;
- labas angļu un krievu valodas zināšanas;
- iepriekšējā darba pieredze rakstošajā žurnālistikā, sabiedrisko attiecību vai līdzīga rakstura darbā uzskatāma par priekšrocību;
- organizatoriskā pieredze;
- labas datorprasmes;
- teicamas komunikācijas prasmes;
- atbildības sajūta un precizitāte;
- spēja organizēt savu darbu un noteikt prioritātes.

Uzņēmums piedāvā

- interesantu, dinamisku darbu stabilā uzņēmumā;
- ieņemamajam amatam atbilstošu atalgojumu ;
- sociālās garantijas;
- veselības apdrošināšanu;
- nelaimes gadījumu un dzīvības apdrošināšanu;
- izaugsmes iespējas.

Cita informācija

CV un motivētus pieteikumus lūdzam sūtīt līdz 2007. gada 5. jūnijam Latvijas Pasta Personāla atlases nodaļai Aspazijas bulvārī 24, Rīgā, LV – 1050; fakss 7018922; e-pasts: personals@pasts.lv.

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2007. gada 5. jūnijs
Ievadīts:
2007. gada 23. maijs