Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākais/ā speciālists/e (uz noteiktu laiku)

CVMarket.lv klients
1082 - 1241 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākais/ā speciālists/e Zemgales reģiona pārvaldē.

Profesijas kods – 243208

Darba vietas adrese: Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde, Akadēmijas iela 3, Jelgava, LV-3001, (1 vakance).

Vispārējie darba pienākumi:

  • organizēt un nodrošināt Valsts policijas komunikāciju ar specializāciju Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes jautājumos;
  • organizēt sadarbību ar masu medijiem, t. sk. sagatavot un sniegt atbildes uz mediju pārstāvju jautājumiem, organizēt intervijas u.c.;
  • sagatavot un izplatīt preses relīzes, ziņas, informatīvos paziņojumus un cita veida publikācijas;
  • veidot iestādes komunikācijas materiālus sociālo tīklu platformām – Facebook, Twitter, Instagram u.c.;
  • organizēt preses konferences u.c. publicitātes pasākumus;
  • piedalīties komunikācijas kampaņu un projektu plānošanā un organizēšanā, kā arī citu sabiedrisko attiecību aktivitāšu īstenošanā;
  • ņemot vērā policijas darba specifiku, nepieciešamības gadījumā pielāgoties dažādiem darba apstākļiem, tostarp krīžu situācijās ar mainīgu darba laiku, vidi un vietu.

Prasības kandidātiem

Amata prasības un nepieciešamās kompetences:

  • augstākā izglītība sociālajās zinātnēs (vēlams komunikāciju, sabiedrisko attiecību, žurnālistikas jomā);
  • vismaz viena gada darba pieredze darbā komunikācijas un sabiedrisko attiecību jomā, vēlama pieredze darbā ar masu medijiem (preses informācijas sagatavošana, preses pasākumu organizēšana, komentāru sniegšana TV, radio);
  • teicamas komunikācijas un saskarsmes prasmes;
  • augsta atbildības sajūtu ar spēju darbu organizēt un izpildīt noteiktajos termiņos;
  • teicamas latviešu valodas zināšanas mutvārdos un rakstveidā;
  • izpratne par komunikāciju sociālajos tīklos;
  • prasme liela apjoma informācijas atlasīšanā, sagatavošanā un apstrādāšanā;
  • analītiska un kritiska domāšana, spēja interpretēt datus;
  • prasme patstāvīgi organizēt savu darbu, strādāt komandā, t.sk. paaugstināta stresa apstākļos;
  • interese par tendencēm un jaunākajām komunikācijas jomas aktualitātēm;
  • interese par norisēm sabiedrībā Latvijā un citviet.

Uzņēmums piedāvā

Valsts policija piedāvā:

  • mēnešalgu 1082 EUR pārbaudes laikā un pēc pārbaudes laika līdz 1241 EUR, pirms nodokļu nomaksas;
  • sociālās garantijas (atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam);
  • labus darba apstākļus ar visu darbam nepieciešamo aprīkojumu;
  • iespējas darbu veikt daļēji attālināti;
  • dinamisku, aizraujošu un atbildīgu darbu;
  • profesionālu, draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu;
  • profesionālās pilnveides un izaugsmes iespējas.

Pieteikšanās termiņš –  līdz 2023. gada 21. martam.

Motivētu pieteikuma vēstuli, Dzīves aprakstu (Curriculum Vitae) (Eiropass formā) un izglītību apliecinošu dokumentu kopiju/-as sūtīt sadaļā "Pieteikties", informācija pa tālruni – 67075093.

Sazināsies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13.pantu, Valsts policija informē, ka:

1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs pretendentu atlases norisi un iesūtot CV un pieteikuma vēstuli, persona piekrīt tās datu apstrādei personāla atlases vajadzībām;

2) iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valsts policija, kontaktinformācija: Čiekurkalna 1.līnija 1,k-4, Rīga, LV-1026.