Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Sabiedrisko attiecību projektu speciālists

CV MARKET klients

Darba apraksts

Darba pienākumi:

  • gatavot regulāras ziņas un informācijas apskatus ārvalstu auditorijām angļu valodā;
  • atjaunot valsts portāla ārvalstu auditorijām www.latvia.lv saturu angļu valodā;
  • veicināt pozitīvas informācijas ievietošanu par Latviju ārpus tās un realizēt komunikācijas projektus ar ārvalstu plašsaziņas līdzekļiem;
  • koordinēt Latviju popularizējošus pasākumus un projektus;
  • attīstīt valsts portālu ārvalstu auditorijām un citu elektronisko resursu lietojumu;
  • gatavot preses ziņas Latvijas plašsaziņas līdzekļiem.

Prasības kandidātiem

Pretendentiem/-ēm tiek izvirzītas šādas prasības:

  • augstākā izglītība humanitārajās vai sociālajās zinātnēs;
  • teicamas angļu (vismaz C1 līmenī) un citas svešvalodas zināšanas, trešās svešvalodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību;
  • pieredze liela apjoma informācijas atlasīšanā, sagatavošanā un apstrādāšanā;
  • pieredze faktoloģisku tekstu saturiskā veidošanā un rakstīšanā angļu valodā;
  • pieredze tekstu angļu valodā literārā un gramatiskā rediģēšanā;
  • prasme strādāt ar datoru;
  • prasme organizēt savu darbu.

Par priekšrocību tiks uzskatīts:
  • pieredze sadarbības veidošanā ar plašsaziņas līdzekļiem;
  • pieredze komunikācijas vai citu projektu veidošanā un īstenošanā;
  • pieredze valsts pārvaldē;
  • prasme strādāt sociālo mediju vidē.

Uzņēmums piedāvā

  • Iespēju realizēt radošas idejas;
  • Stabilu atalgojumu;
  • Draudzīgu kolektīvu.

Cita informācija

Pretendentus lūdzam motivācijas vēstuli, Curriculum Vitae (CV) un izglītību apliecinoša dokumenta kopiju līdz š.g. 13.jūnijam iesniegt elektroniski, rakstot uz e-pasta adresi: info@li.lv .

Darba sludinājuma numurs
#62460

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2011. gada 13. jūnijs
Ievadīts:
2011. gada 26. maijs

LI darbības mērķis ir Latvijas pozitīvas starptautiskas atpazīstamības veicināšana, veidojot konkurētspējīgu valsts identitāti.

Saskaņā ar nolikumu LI veic šādas funkcijas:
1) koordinē Latvijas tēla veidošanas stratēģijas izstrādi un uzrauga tās īstenošanu;
2) rada valsts pārvaldes, pašvaldību, privāto struktūru un privātpersonu (ekspertu), kā arī nevalstisko organizāciju partnerības kontakttīklu Latvijas pozitīvas starptautiskās atpazīstamības veicināšanai;
3) organizē Latvijas tēla popularizēšanas pasākumus Latvijā un ārvalstīs.

Aģentūra pilda šādus uzdevumus:
1) katru gadu izstrādā Latvijas pozitīvas starptautiskās atpazīstamības veicināšanas pasākumu plānu;
2) sagatavo un izplata informāciju par Latviju kopumā, kā arī par atsevišķām ar Latvijas valsti, zemi un tautu saistītām jomām.

Skatīt visu