Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

SABIEDRISKO ATTIECĪBU SPECIĀLISTS

CV MARKET klients

Darba apraksts

ELKOR
aicina savā komandā
SABIEDRISKO ATTIECĪBU SPECIĀLISTU

Galvenie pienākumi:
Plānot un vadīt ELKOR PR kampaņu
Veidot uzņēmuma tēlu
Piedalīties prezentāciju, īpašu pasākumu (konkursu, loteriju, izstāžu u.c.) organizēšanā
Sagatavot izplatīšanai plašsaziņas līdzekļiem informāciju par uzņēmumu
Piedalīties speciālo informatīvo materiālu sagatavošanā
Veikt uzņēmuma tēla sabiedriskajā telpā analīzi
Organizēt ELKOR mērķgrupu aptaujas
Izvēlēties efektīvāko, ātrāko un ekonomiski pamatotāko uzņēmuma tēla kampaņu.

Prasības kandidātiem

Sekmīga darba pieredze sabiedrisko attiecību jomā
Radoša domāšana
Izcila runas prasme, spēja pārliecināt un argumentēt
Prasme pielietot komunikācijas un citas sociālo zinātņu teorijas
Izpratne par luksus zīmolu precēm
Spēja lietot informācijas tehnoloģijas savas darbības veikšanā
Augstākā izglītība
Teicamas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas
Teicamas datorlietošanas prasmes

Uzņēmums piedāvā

Interesantu un dinamisku darbu stabilā uzņēmumā
Profesionālu, draudzīgu kolektīvu
Darbinieka priekšrocības
Sociālās garantijas

Uz sarunu aicināsim pirmo atlases kārtu izturējušos kandidātus.
Sīkāka informācija pa tālruni +37167070726

Darba sludinājuma numurs
#145445

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: No 855 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2014. gada 21. februāris
Ievadīts:
2014. gada 18. februāris

Skatīt visu