Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Sabiedrisko attiecību speciālists

CV MARKET klients

Darba apraksts

1. Veidot apmācību programmu par donoru kustību skolēniem un citām potenciālo donoru mērķauditorijām
2. Organizēt un vadīt mācību pasākumus (lekcijas, ekskursijas, viktorīnas u.c.)
3. Organizēt mācību materiālu izstrādi un izplatīšanu
4. Veikt sadarbību ar citām LR veselības ministrijas iestādēm izglītības jautājumos, veidot sadarbību ar autoskolām, NVO, un citām institūcijām

Prasības kandidātiem

1. augstākā izglītība pedagoģijas vai humanitārajās zinātnēs
2. valsts valodas prasmes 3A pakāpe (ja izglītība nav iegūta latviešu valodā)
3. labas krievu un angļu valodas zināšanas
4. prasme stādāt ar datoru (Microsoft Office: Word, PowerPoint, Excel)
5. prasme patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu
6. pozitīva attieksme pret apkārtējiem un darbu
7. augsta atbildības sajūta, labas sadarbības prasmes un komunikabilitāte
8. praktiska pieredze pedagoģijā tiks uzskatīta par priekšrocību

1. darba algu sākot no 413.- līdz 584.- (pirms nodokļu nomaksas). Atalgojums pēc pārbaudes laika ir atkarīgs no pieredzes, ieguldītā darba novērtējuma.
2. veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika)
3. sociālās garantijas
4. apmācību iespēju, iespēju papildināt savas zināšanas un pieredzi
5. stabilu, atbildīgu un interesantu darbu draudzīgā kolektīvā

Cita informācija

Jūsu CV un pieteikuma vēstules lūdzam sūtīt Personāla vadības nodaļai:
- e-pasts – arturs.rudzitis@vadc.gov.lv
- FAX – 7408881
- adrese – Sēlpils iela 6, Rīga LV 1007 (ja pieteikumu nogādājat personīgi – 2.stāvs 245.kabinets)

Informāciju varat saņemt zvanot:
- 7471475, 28669355

Pieteikumus pieņemsim līdz piemērota pretendenta atlasei.

Darba sludinājuma numurs
#41834

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 413 - 584 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2008. gada 17. maijs
Ievadīts:
2008. gada 17. aprīlis
Informācija par algu:
Algas apmērs mainās pēc pārbaudes laika, atkarībā no ieguldītā darba novērtējuma, pieredzes, saskaņā ar MK noteikumiem Nr.995.

Skatīt visu