Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Sabiedrisko attiecību speciālists

CVMarket.lv klients
Rīgas rajons

Darba apraksts

-Organizēt sabiedrisko attiecību pasākumus.
-Organizēt informatīva, reprezentatīva satura poligrāfisko izdevumu un citu iespieddarbu sagatavošanu un iespiešanu.
-Sagatavot izdevumiem nepieciešamos tekstuālos un vizuālos materiālus vai organizēt to sagatavošanu
-Organizēt un vadīt lidostas informatīvā izdevuma (“RIXis”) izdošanu.
-Līdzdarboties žurnāla “Gateway Riga” sagatavošanā, izdošanā un izplatīšanā.
-Līdzdarboties sabiedrisko attiecību projektos starptautiskā līmenī.

Prasības kandidātiem

  • atbilstoša augstākā izglītība;
  • teicamas latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas;
  • labas datorlietotāja iemaņas;
  • augsta precizitāte darbu izpildē un augsta atbildības sajūta;
  • labas saskarsmes iemaņas;
  • prasme sastādīt rakstveida tekstus;
  • prasme pārliecinoši izteikties.

Uzņēmums piedāvā

-stabilu atalgojumu un motivējošu piemaksu sistēmu;
-sociālas garantijas;
-veselības apdrošināšanu;
-apmācības un izaugsmes iespējas.

Lidosta - lieliska starta vieta Tavas karjeras lidojumam!

Cita informācija

Pretendentus lūdzam pieteikties līdz š. g. 11.maijam, sūtot savu CV, kā arī motivācijas vēstuli Personāla vadības nodaļai:
- pa pastu: Rīgas raj., Mārupes pag., Lidosta "Ŗīga" 10/1, LV 1053
-pa faksu: 7211767
-pa e-pastu: vakance@riga-airport.com
-kontakttālrunis: 7207189

Darba sludinājuma numurs
#23774