Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Sabiedrisko attiecību speciālists

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 23774

Darba sludinājuma numurs

23774

Darba apraksts

-Organizēt sabiedrisko attiecību pasākumus.
-Organizēt informatīva, reprezentatīva satura poligrāfisko izdevumu un citu iespieddarbu sagatavošanu un iespiešanu.
-Sagatavot izdevumiem nepieciešamos tekstuālos un vizuālos materiālus vai organizēt to sagatavošanu
-Organizēt un vadīt lidostas informatīvā izdevuma (“RIXis”) izdošanu.
-Līdzdarboties žurnāla “Gateway Riga” sagatavošanā, izdošanā un izplatīšanā.
-Līdzdarboties sabiedrisko attiecību projektos starptautiskā līmenī.

Prasības kandidātiem

·atbilstoša augstākā izglītība;
·teicamas latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas;
·labas datorlietotāja iemaņas;
·augsta precizitāte darbu izpildē un augsta atbildības sajūta;
·labas saskarsmes iemaņas;
·prasme sastādīt rakstveida tekstus;
·prasme pārliecinoši izteikties.

Uzņēmums piedāvā

-stabilu atalgojumu un motivējošu piemaksu sistēmu;
-sociālas garantijas;
-veselības apdrošināšanu;
-apmācības un izaugsmes iespējas.

Lidosta - lieliska starta vieta Tavas karjeras lidojumam!

Cita informācija

Pretendentus lūdzam pieteikties līdz š. g. 11.maijam, sūtot savu CV, kā arī motivācijas vēstuli Personāla vadības nodaļai:
- pa pastu: Rīgas raj., Mārupes pag., Lidosta "Ŗīga" 10/1, LV 1053
-pa faksu: 7211767
-pa e-pastu: vakance@riga-airport.com
-kontakttālrunis: 7207189

Informācija par darba sludinājumu

Atrašanās vieta:
Rīgas rajons
Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2007. gada 11. maijs
Ievadīts:
2007. gada 27. aprīlis

Piedāvājam interesantu darbu augošā uzņēmumā, profesionālās izaugsmes un apmācības iespējas.