Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Sadarbības partneris/e - tirdzniecības aģents/e

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Meklējam sadarbības partneri - tirdzniecības aģentu.

Darba apraksts:

  • Lojalitātes programmas pārdošana dažādu nozaru MVU sektora uzņēmumiem.
  • Produkta prezentācija un pārrunu vadīšana ar klientiem.
  • Lojalitātes programmas līguma pieteikuma aizpildīšana.
  • Piedalīšanās apmācībās.

Prasības kandidātiem

  • Iepriekšēja pārdošanas pieredze B2B nozarē.

  • Zināšanas par reklāmas un mārketinga vidi.

  • Labas komunikācijas un prezentēšanas prasmes.

  • Spēja strādāt patstāvīgi un organizēt savu laiku.

  • Pašnodarbinātas vai juridiskas personas statuss.

  • Neierobežotas iespējas nopelnīt, atkarībā no sasniegtajiem rezultātiem: piedāvātais atlīdzības līmenis, ja tiek izpildīti minimālie ikmēneša pārdošanas mērķi 1564.00 EUR+ premiālā daļa atkarībā no sasniegtajiem pārdošanas rezultātiem.
  • Iespēju brīvi organizēt darba laiku.
  • Nepieciešamās apmācības par produktu un prezentācijas materiālus.
  • Pieredzi starptautiskas lojalitātes programmas izplatīšanā.

Gaidīsim Jūsu pieteikumu!

Papildus informācija pa tālruni: +371 67 809239

Darba sludinājuma numurs
#209955