Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Salona vadītājs

CV MARKET klients

Darba apraksts

*Organizēt salona darbu;
* Vadīt klientu konsultantu darbu;
* Konsultēt klientus dažādos jautājumos;
* Nodrošināt juvelierizstrādājumu izvietošanu vitrīnās;
* Plānot juvelierizstrādājumu pasūtījumus;
* Sagatavot atskaites par salona darbību.

Prasības kandidātiem

*Teicamas komunikācijas un saskarsmes prasmes;
* Iekšējā inteliģence, stila izjūta un godīgums;
* Ļoti labas Latviešu, Krievu un Angļu valodas zināšanas;
* Pārdevēja talants;
* Vēlama iepriekšēja pieredze tirdzniecības sfērā.

Uzņēmums piedāvā

* Prestižu darbu augstas klases salonā;
* Labus darba apstākļus;
* Profesionālo apmācību;
* Stabilu un konkurētspējīgu atalgojumu.

Cita informācija

CV ar fotografiju un pieteikuma vēstuli ar amata norādi sūtīt uz adresi:
e-pasts: Liga.Stubure@grenardi.lv
Fax: 7373541

Darba sludinājuma numurs
#13589

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 3. septembris
Ievadīts:
2006. gada 11. jūlijs

Latvijas tirgū strādā kopš 2000. gada un uz doto brīdi ir kļuvis par vienu no vadošajiem juvelierizstrādājumu tīkliem Latvijā. Grenardi ir pasaulē pazīstamo zīmolu - DAMIANI, ALFIERI, CELIN, CHARLES GARNIER - oficiālais izplatītājs
Sakarā ar jaunu prestižu salonu atvēršanu konkursa kārtībā aicinām pievienoties mūsu kolektīvam:

Skatīt visu