Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Santehniķis - atslēdznieks

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 10348

Darba sludinājuma numurs

10348

Darba apraksts

  • Ikdienā pārbaudīt iekārtu tehnisko stāvokli un nodrošināt iekārtu normālu funkcionēšanu;
  • Nodrošināt regulāru un pareizu sanitāri-tehniskās un apkures sistēmas darbu;
  • Nepieļaut avārijas situācijas sanitāri-tehniskās un inženiertehniskās sistēmās.

Prasības kandidātiem

  • vidējā tehniskā izglītība;
  • labas latviešu un krievu valodas zināšanas;
  • metinātāja kvalifikācija;
  • vismaz trīs gadu darba pieredze attiecīgajā jomā;

Piedāvājam interesantu darbu augošā uzņēmumā, profesionālās izaugsmes un apmācības iespējas.

Cita informācija

Pretendentus lūdzam pieteikties līdz 2006. gada 24. februārim, sūtot savu CV un pieteikuma vēstuli ar norādi uz kādu amatu pretendējat:

pa pastu - Lidosta “Rīga” 10/1, Mārupes pag., Rīgas raj., LV 1053, Latvija;
pa faksu – 7211767;
pa e-pastu – i.rame@riga-airport.com.

Ja līdz 2006.gada 03. martam pretendents nesaņem atbildi, tas nozīmē, ka viņš attiecīgo atlases kārtu nav izturējis.

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 24. februāris
Ievadīts:
2006. gada 2. februāris