Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Santehniķis/e - metinātājs/a

CV MARKET klients

Darba apraksts

Viena no visstraujāk augošajām lidostām Eiropā! Aicinām darbā santehniķi-metinātāju.

Darba pienākumi:

  • Nodrošināt iekšējās ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu sistēmas, apkures sistēmas sanitāri-tehnisko iekārtu darbību, veicot profilakses un remonta darbus, t.sk. metināšanas darbus.
  • Nodrošināt ārējās ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu sistēmu darbību, veicot profilakses darbus, kā arī ēku vadības sistēmas (BMS) uzraudzību.

Prasības kandidātiem

  • Izglītība: vidējā profesionālā (santehniķa vai siltumtehniķa specialitātē).

  • Valodu zināšanas: LV - pamata līmenī (A2).

  • Autovadītāja apliecība: B kategorija.

  • Viena gada profesionālā pieredze santehniķa vai siltumtehniķa specialitātē.

  • Apliecība "Santehniķis-metinātājs" vai "Metinātājs" un "Santehnikis".

  • Augsta atbildības sajūta, precizitāte.

  • Analītiska domāšana.

  • Elastība, spēja strādāt spriedzes apstākļos.

  • Pretendentam tiks veikta iepriekšējās darbības pārbaude.

  • Atbilstība likuma "Par aviāciju" 57.1. pantam.

Uzņēmums piedāvā

Ko iegūsi?

Stundas likme sākot no*

5,81 EUR - dienas maiņā

8,72 EUR - nakts maiņā (sākot no 1. stundas)

11,62 EUR - svētku dienās un par virsstundām

*pirms nodokļu nomaksas
  • Plašas izaugsmes iespējas.
  • Veselības apdrošināšana: iekļauta zobārstniecība un sports (pēc pārbaudes laika).
  • Bezmaksas apsargāta autostāvvieta.
  • Veikals darbiniekiem — preces ar īpašām atlaidēm.
  • Aviobiļetes ar atlaidēm.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#207142

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: No 5.81 €/st. Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 28. jūnijs
Ievadīts:
2020. gada 12. jūnijs

Piedāvājam interesantu darbu augošā uzņēmumā, profesionālās izaugsmes un apmācības iespējas.

Skatīt visu