Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Sastatņu montētājs/-a

CV MARKET klients
Zviedrija

Darba apraksts

Piedāvājam darbu sastatņu montētājam, Zviedrijā.

Prasības kandidātiem

No Tevis sagaidām:

  • Vismaz viena gada pieredze sastatņu montāžā un demontāžā.
  • Angļu valodu zināšanas.
  • Spēju darboties komandā.
  • Pozitīvu attieksmi pret darbu.
  • Vēlams B kategorijas autovadītāja apliecību.

Uzņēmums piedāvā

  • Stabilu un konkurētspējīgu atalgojumu.
  • Sociālās garantijas.
  • Iespēju strādāt virsstundas un brīvdienas.
  • Dzīves vietu netālu no darba vietas.
  • Fleksiblu darba grafiku.
  • Nodrošinām ar transportu uz un no Zviedrijas.
  • Darba apģērbu un ekipējumu.

Gaidīsim Jūsu CV un motivācijas vēstuli!

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#188635

Atrašanās vieta:
Zviedrija
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: No 12 €/st. Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2018. gada 1. novembris
Ievadīts:
2018. gada 3. oktobris

Skatīt visu