https://www.cvmarket.lv/210045

Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Jaunākās vakances
Darba sludinājuma numurs #210045

Satiksmes organizācijas inženieris/-e

CVMarket.lv klients
Rīga
Darba sludinājuma termiņš beidzies!

Darba apraksts

Akciju sabiedrība “Pasažieru vilciens” ir valstij piederošs uzņēmums ar stabilām korporatīvajām vērtībām un sociālo atbildību, kas sniedz videi draudzīgus iekšzemes sabiedriskā transporta pakalpojumus pa dzelzceļu un veic ritošā sastāva remontu. Pateicoties darbinieku ieguldījumam, uzņēmums nodrošina augstu vilcienu kustības precizitāti, pārvietošanās drošību un pakalpojuma kvalitāti, ko apliecina arī klienti ikgadējās apmierinātības aptaujās un 1. vieta starp transporta uzņēmumiem Latvijas Mīlētāko zīmolu topā 2019. Vilcienu precizitātes un uzticamības kontekstā AS “Pasažieru vilciens” ir vispozitīvāk novērtētais dzelzceļa pasažieru operators Eiropas mērogā. Uzņēmuma mērķis ir nodrošināt augstu komfortu un modernu pārvaldību, piedāvājot ērtus un mūsdienīgus risinājumus pasažieru pārvadājumos.

 Vilcienu satiksmes organizācijas vecākais/-ā inženieris/-e.

 

Pienākumi:

 •     nodrošināt elektrovilcienu un dīzeļvilcienu apgrozības grafika un lokomotīvju brigāžu darba tūru izstrādāšanu saskaņā ar noteiktajām motorvagonu ritošā sastāva apkalpošanas normām atbilstoši apstiprinātajam vilcienu kustības grafikam;
 •     veikt elektrovilcienu grafika izstrādāšanu un nodrošināt operatīvas korekcijas atbilstoši vilcienu kustību grafika izmaiņām;
 •     veikt ikmēneša darba rezultātu analīzi;
 •     apkopot un analizēt vilcienu kustības grafika neievērošanas gadījumus.

 

  Prasības:

 •     5. līmeņa profesionālā kvalifikācija transporta nozarē;
 •     vismaz 3 gadu darba pieredze ar dzelzceļa transportu saistītā uzņēmumā līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību;
 •     Microsoft Office datorprasmes;
 •     C2 valsts valodas prasmes līmenis;
 •     labas komunikācijas un sadarbības prasmes, kā arī elastība pārmaiņu procesos.

 

Piedāvājam:

 •     dinamisku darbu lielā uzņēmumā;
 •     darba vietu Rēznas iela 9/1, Rīgā;
 •     dzīvības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu, veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;
 •     atalgojumu 1150.- euro pirms nodokļu nomaksas.

 

Lūdzam CV un motivācijas vēstuli sūtīt elektroniski līdz 2020. gada 23. septembrim.


Pateicamies par izrādīto interesi strādāt AS “Pasažieru vilciens”. Informējam, ka sazināsimies tikai ar atlases otrajai kārtai izvirzītajiem kandidātiem.


Nosūtot savu pieteikumu AS “Pasažieru vilciens”, piekrītat, ka uzņēmums Jūsu iesniegtos personas datus apstrādās konkrēta atlases konkursa ietvaros. Ja vēlaties, lai Jūsu iesniegtā informācija tiktu uzglabāta AS “Pasažieru vilciens” 1 gadu no informācijas iesniegšanas brīža un šajā laika periodā tā tiktu izmantota citā līdzīgā vai līdzvērtīgā atlases procesā, lūdzam par to informēt rakstiski, norādot to pieteikumā. Informējam, ka pēc Jūsu pieprasījuma personas dati var tikt dzēsti jebkurā brīdī, arī konkursa norises ietvaros, ja atsaucat savu kandidatūru.
Papildu informāciju par personas datu apstrādi varat iegūt, sūtot jautājumus pa e-pastu un iepazīstoties ar mājaslapā www.pv.lv izvietoto AS “Pasažieru vilciens” Privātuma politiku.


Darba sludinājuma numurs
#210045
Tu piesakies uz:
Satiksmes organizācijas inženieris/-e
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!