Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Sekretāre - administratore/-s

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • sagaidīt apmeklētājus;
  • izplatīt ar uzņēmuma darbību saistītu informāciju;
  • gatavot sapulču dokumentus un ziņojumus;
  • uzturēt dokumentu vadību;
  • organizēt darījumu braucienus un komandējumus.

Prasības kandidātiem

  • ļoti labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas;
  • ļoti labas zināšanas darbam ar datoru: Windows, MS Office (Word, Excel), E-mail;
  • vēlama vismaz 1 gada pieredze sekretāres/ lietvedes darbā;
ja Jūs protat:
  • labi sadarboties un pielietot administratīvos rīkus;
  • ātri veikt pierakstus ;
  • iekļauties noteiktā laikā;
  • organizēt biroja darbu;
  • pielietot kvalitātes instrumentus biroja darba vides uzlabošanai;
ja Jūs:
  • esat atvērta, precīza, atsaucīga personība;
  • spējat ievērot konfidencialitāti;
  • spējat organizēt savu darbu;
  • spējat pamanīt detaļas.

Uzņēmums piedāvā

  • interesantu un aizraujošu darbu starptautiskā kompānijā;
  • lieliskus darba apstākļus Rīgas centrā;
  • profesionālās un karjeras izaugsmes iespējas starptautiskā uzņēmumā;
  • pilna darba laika slodzi;
  • adekvātu atalgojumu;
  • atsaucīgus kolēģus;
  • sociālās garantijas.

Ja Jūsu izglītība un pieredze atbilst prasībām un darba piedāvājums ir Jūs ieinteresējis, lūdzu, sūtiet savu pieteikuma vēstuli un CV angļu valodā līdz 2013.gada 4. augustam uz e-pasta adresi : contacts.baltic(at)gefco.lv

Darba sludinājuma numurs
#140691

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2013. gada 5. augusts
Ievadīts:
2013. gada 18. jūlijs

Starptautiska autotransporta pārvadājumu un loģistikas uzņēmuma filiāle Baltijas valstīs ar centru Rīgā saistībā ar uzņēmuma darbības paplašināšanos izsludina konkursu uz vakanto sekretāres - administratores amata vietu.

Skatīt visu