Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Sekretāre

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

* Ienākošo telefona zvanu pieņemšana un pāradresācija
* Ienākošās kompānijas e-pasta korespondences caurskatīšana un pāradresācija
* Rīkojumu un pilnvaru sagatavošana
* Biroja darbinieku un viesu atbalsts (aviobiļešu, viesnīcu rezervācija, utt.)
* Izplatītāju līgumu sagatavošana, izsūtīšana un atpakaļsaņemšanas kontrole
* Ienākošo un izejošo dokumentu reģistrācija dokumentu vadības sistēmā un uzglabāšanas organizēšana
* Vēstuļu sagatavošana un izsūtīšana
* .U.c. pienākumi pēc vajadzības un iepriekšējas saskaņošanas ar tiešo vadību

Prasības kandidātiem

* iemaņas darbā ar Microsoft Outlook, Word un Excel
* vēlama darba pieredze līdzīgā amatā un/vai IT sfērā
* atsaucīga un komunikabla personība

Uzņēmums piedāvā

* interesantu darbu starptautiskā kolektīvā
* karjeras iespējas

Cita informācija

Lūdzam pieteikties šai vakancei izmantojot CV Market portāla piedāvātās iespējas-kandidējiet caur CV Market sistēmu.

Darba sludinājuma numurs
#10438
Tu piesakies uz:
Sekretāre