Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Sekretāre

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 10438

Darba sludinājuma numurs

10438

Darba apraksts

* Ienākošo telefona zvanu pieņemšana un pāradresācija
* Ienākošās kompānijas e-pasta korespondences caurskatīšana un pāradresācija
* Rīkojumu un pilnvaru sagatavošana
* Biroja darbinieku un viesu atbalsts (aviobiļešu, viesnīcu rezervācija, utt.)
* Izplatītāju līgumu sagatavošana, izsūtīšana un atpakaļsaņemšanas kontrole
* Ienākošo un izejošo dokumentu reģistrācija dokumentu vadības sistēmā un uzglabāšanas organizēšana
* Vēstuļu sagatavošana un izsūtīšana
* .U.c. pienākumi pēc vajadzības un iepriekšējas saskaņošanas ar tiešo vadību

Prasības kandidātiem

* iemaņas darbā ar Microsoft Outlook, Word un Excel
* vēlama darba pieredze līdzīgā amatā un/vai IT sfērā
* atsaucīga un komunikabla personība

Uzņēmums piedāvā

* interesantu darbu starptautiskā kolektīvā
* karjeras iespējas

Cita informācija

Lūdzam pieteikties šai vakancei izmantojot CV Market portāla piedāvātās iespējas-kandidējiet caur CV Market sistēmu.

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 9. marts
Ievadīts:
2006. gada 9. februāris
Bruto alga:
300 - 400 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas

TVG ir vadošais vairumtirdzniecības uzņēmums Baltijā, kas specializējies tieši datorprogrammu izplatīšanā. Microsoft, Adobe, McAfee, Symantec, Corel ir tikai daži no izstrādātājiem, kuriem TVG ir oficiālais vairumizplatītājs Baltijā.

TVG sadarbojas ar vairāk kā 600 Baltijas mazumtirdzniecības uzņēmumu, kuru darbība ir saistīta ar datortehnikas un telekomunikāciju preču pārdošanu vai apkalpošanu, apmācot to darbiniekus datorprogrammu licenču izplatīšanā un organizējot kopīgas datorprogrammu izplatīšanas akcijas.

TVG vairāk nekā 14 gadu lielā pieredze un specializācija datorprogrammu tirdzniecībā, ļauj tai piedāvāt ļoti plašu datorprogrammu klāstu un atrast visizdevīgāko datorprogrammu licencēšanas veidu gandrīz ikvienam klientam, kuru ir savaldzinājušas legālu datorprogrammu lietošanas priekšrocības.