Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Sekretāre/-s

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 22781

Darba sludinājuma numurs

22781

Darba apraksts

* Uzņēmuma vadītāja asistēšana ikdienas darbā
* Informācijas meklēšana un atlase
* Ienākošo zvanu koordinēšana
* Pieņemt uzņēmuma apmeklētājus
* Vest lietvedību, noformēt un reģistrēt dokumentus atbilstoši likumdošanai
* Uzturēt kārtībā uzņēmuma arhīvu atbilstoši likumdošanai
* Noformēt un nosūtīt izejošās vēstules, reģistrēt ienākošos dokumentus
* Saņemt uzņēmumam paredzēto korespondenci, nodot tās adresātam
* Iznēsāt ienākošo dokumentāciju
* Atbalstīt firmas darbiniekus ikdienas darbā
* Nodrošināt efektīvu informācijas apmaiņu starp darbiniekiem, ar firmas klientiem un sadarbības partneriem
* Noformēt personāldaļas dokumentus
* Pasūtīt kancelejas preces utt.
* Citi pienākumi pēc tiešā vadītāja norādījumiem

Prasības kandidātiem

* Augstākā vai nepabeigtā augstākā izglītība (var būt neklātienes students)
* Teicamas latviešu valodas zināšanas, labas krievu un angļu/vācu valodas zināšanas
* Atsaucība, komunikabilitāte, precizitāte, spēja ātri apgūt jaunas lietas
* Iemaņas darbā ar datoru
* Darba pieredze šādā vai līdzīgā amatā nav nepieciešama

Uzņēmums piedāvā

* Pastāvīgu interesantu darbu stabilā un augošā uzņēmumā
* Apmācības iespējas
* Profesionālās pilnveides iespējas
* Labus darba apstākļus
* Jaunu, draudzīgu, profesionālu un saliedētu kolektīvu
* Karjeras iespējas
* Konkurētspējīgu atalgojumu

Cita informācija

Lūdzam sūtīt pieteikuma vēstuli un CV ar norādi "Sekretare" uz e-pastu jelena@veiters.lv vai pa faksu: 7994419

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2007. gada 5. maijs
Ievadīts:
2007. gada 10. aprīlis

Tipogrāfija „VEITERS korporācija” ir pilna cikla poligrāfijas uzņēmums, kas tika dibināts 1995. gadā un jau vairāk nekā desmit gadus veiksmīgi darbojas Latvijas un Eiropas poligrāfijas tirgū. Mēs piedāvājam pilnu poligrāfijas ražošanas produkcijas spektru - sākot no pašas idejas līdz gatavās produkcijas izveidei.
Sakarā ar uzņēmuma darbības paplašināšanos, SIA „VEITERS korporācija” aicina pievienoties: