Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Sekretāri pārstāvniecībai Rīgā

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • klientu atbalsts pa telefonu un e-pastu
  • lietotāju biznesa un tehniskās konsultācijas
  • lietotāju apmācības
  • programmnodrošinājuma atbalsts

Prasības kandidātiem

  • tirdzniecības un loģistikas biznesa procesu izpratne
  • labas iemaņas darbā ar datoru
  • latviešu un krievu valodas zināšanas
  • prasme iekļauties atvēlētajā laikā
  • sasniegt uzstādīto mērķi

Uzņēmums piedāvā

  • aizraujošu darbu strauji augošā uzņēmumā
  • atbilstošu atalgojumu padarītajam darbam

Darba sludinājuma numurs
#16032

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: No 310 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 2. novembris
Ievadīts:
2006. gada 2. oktobris

EDISOFT-partneris informācijas tehnoloģiju jomā kompānijām, kuru darbība saistīta ar loģistiku un tirdzniecību Baltijas valstīs.

Kompānija EDISOFT ir dibināta 1999. gadā Igaunijā. Mēs sadarbojamies ar Igaunijas Nodokļu un Muitas Departamentu.

Mūs raksturo:

  • augsts klientu apkalpošanas līmenis
  • sešu gadu pieredze
  • maksimāla sniegto pakalpojumu kvalitāte

    Mūsu pamatprodukts ir ECOD(Electronic Center of Documents)B2B platforma,
    kas nodrošina informācijas apmaiņu starp tirgotājiem un piegādātājiem.

    Skatīt visu