Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Sekretārs/-e IPAS "Parex Asset Management"

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 44215

Darba sludinājuma numurs

44215

Darba apraksts

Ja Jums ir:
· augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība
· darba pieredze sekretāres amatā vismaz 1 gadu
· zināšanas lietvedībā
· precizitāte, korektums un augsta atbildības sajūta
· spēja strādāt dinamiskos darba apstākļos
· labas prasmes darbā ar datoru (MS Office)
· teicamas valodu zināšanas – latviešu, krievu, angļu

Prasības kandidātiem

Mēs uzticēsim Jums:
· efektīvas informācijas aprites un komunikācijas procesa organizēšanu
· telefona zvanu pieņemšanu
· precīzu lietvedības dokumentu sagatavošanu un tekstu apstrādi

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:
· interesantu un atbildīgu darbu
· labus darba apstākļus un draudzīgus kolēģus
· konkurētspējīgu atalgojumu

Cita informācija

Pieteikumus un CV ar norādi ”Sekretārs/-e Parex Asset Management” sūtīt uz e-pasta adresi: personnel@parex.lv līdz šā gada 7.jūlijam

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2008. gada 7. jūlijs
Ievadīts:
2008. gada 25. jūnijs