Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Sekretārs/-e

CV MARKET klients

Darba apraksts

Aicinām pievienoties mūsu kolektīvam sekretāri!

Darba pienākumi paredz:

  • uzņemt biroja apmeklētājus
  • atbildēt uz ienākošajiem zvaniem
  • apstrādāt klientu informāciju
  • veikt kancelejas preču pasūtīšanu
  • veikt citus uzņēmuma darbībai nepieciešamus administratīvos darbus

Prasības kandidātiem

  • vidējā izglītība (vismaz)
  • labas latviešu, angļu un krievu valodu zināšanas (mutiski, rakstiski)
  • labas komunikācijas prasmes - pozitīva saskarsme ar kolēģiem un klientiem!
  • teicamas datorlietošanas prasmes (MS Office)
  • precizitāte darbā un atbildības sajūta par saviem pienākumiem

Uzņēmums piedāvā

  • lielisku pieredzi darbam starptautiskā vidē!
  • karjeras izaugsmes iespējas cilvēkresursu vadības jomā
  • jauku darba vietu Rīgas centrā

Darba sludinājuma numurs
#147552

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2014. gada 14. maijs
Ievadīts:
2014. gada 12. maijs

Clyde Marine Recruitment Ltd is Europe’s leading provider of marine recruitment and bespoke crew management services. We provide a range of quality, cost effective recruitment and crew management solutions to ship owners, ship managers and candidates alike. The head office is based in Glasgow, UK, and our network of offices extends across Latvia, Poland, Bulgaria, Portugal and Singapore.
SIA \"Clyde Marine Recruitment (Latvia)\", Licence Nr. 010/2011, is located in Riga since 2004.

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!