Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Sekretārs/-e

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 43218

Darba sludinājuma numurs

43218

Darba apraksts

Mēs uzticēsim Jums:
 organizēt struktūrvienības ienākošo - izejošo dokumentu plūsmu
 atbildēt uz telefona zvaniem, sagaidīt apmeklētājus
 sadarboties ar bankas struktūrvienībām
 sagatavot pasūtījumus struktūrvienības vajadzībām
 nodrošināt efektīvu informācijas un komunikācijas procesu

Prasības kandidātiem

Ja Jums ir:
 augstākā / nepabeigta augstākā izglītība (var būt pēdējo kursu students/-e)
 pieredze lietvedības organizēšanā un labas iemaņas lietišķajā sarakstē
 ļoti labas komunikācijas spējas, augsta atbildības sajūta un precizitāte
 spēja ātri reaģēt un noturība stresa situācijās
 teicamas latviešu, krievu un labas angļu valodas zināšanas
 labas prasmes darbā ar MS Office

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:
 iespēju strādāt vienā no lielākajām finanšu kompānijām Baltijā
 interesantu un atbildīgu darbu
 profesionālās izaugsmes iespējas
 konkurētspējīgu atalgojumu

Cita informācija

Jūsu CV un pieteikuma vēstule tiek gaidīti līdz š.g. 6. jūnijam.
Adrese: AS “Parex banka” Personāla atlases nodaļa, Republikas laukums 1, Rīga LV-1010, e-pasts: cv@parex.lv ar norādi “Sekretārs/-e”.

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2008. gada 6. jūnijs
Ievadīts:
2008. gada 26. maijs